Ubytování ve Francii - hotely, penziony, apartmány u moře i ve vnitrozemí

Ubytování ve Francii. Obrovský výběr hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a chat ve Francii u moře i ve vnitrozemí. Vyberte si ubytování pro svou dovolenou ve Francii přes náš portál a nebudete litovat.

Hledat

Ubytování

140959
Hotelů
25703
Měst
351
Regionů
3
Ostrovů

Najděte inspiraci na blogu o dovolené ve Francii

Najděte inspiraci pro další dovolenou ve Francii na našem blogu. Pravidelně píšeme o nejžádanějších destinacích ve Francii u moře pro letní dovolenou či na horách pro zimní dovolenou.

blog Památky v Paříži

Památky v Paříži

 • 28. 9. 2020
 • Francie
 • Ile de France
 • Paříž

V Paříži jsou mnohé nádherné památky. Za jeden víkend je nemůžete všechny poznat. Pojďme si alespoň přiblížit nejzajímavější památky a další zají...

Číst více
blog Paříž - základní informace o hlavním městě Francie

Paříž - základní informace o hlavním městě Francie

 • 28. 9. 2020
 • Francie
 • Ile de France
 • Paříž

Paříž představuje hlavní město Francie. Rozkládá se na ploše 86,9 km2 a žije zde přes 2,1 milionů obyvatel. V celé pařížské aglomeraci je to přes 10 milionů obyvatel. Hustota zalidněn&...

Číst více
blog Památky, ubytování a letenky do Paříže

Památky, ubytování a letenky do Paříže

 • 26. 9. 2020
 • Francie
 • Ile de France
 • Paříž

Paříž, romantické, více než dvoumilionové hlavní město Francie patří mezi nejvyhledávanější destinace pro několikadenní zájezdy a pobyty. Každoročně sem nev&s...

Číst více
blog Letenky, ubytování a památky ve Francii

Letenky, ubytování a památky ve Francii

 • 26. 9. 2020
 • Francie

Francie Už mnoho let patří Francie k nejnavštěvovanějším destinacím na celém světě. Svým návštěvníkům nabízí celou řadu zajímavých his...

Číst více

Nejlépe hodnocená ubytování ve Francii

Neváhejte a rychle rezervujte dovolenou v nejlépe hodnocených a velmi žádaných ubytování ve Francii u moře či na horách

Appartement Studio Avoriaz

10

Appartement Studio Avoriaz

Ubytování (Apartmán) Appartement Studio Avoriaz. Appartement Studio Avoriaz offers accommodation in Morzine, in the heart of Avoriaz ski station. Ubytování Appartement Studio Avoriaz se nachází ve městě Avoriaz (Francie - Rhône-Alps).

Chalet Le Perce Neige

10

Chalet Le Perce Neige

Ubytování (Chata) Chalet Le Perce Neige. Situated in Thollon in the Rhône-Alps region, Chalet Le Perce Neige has a balcony and lake views. Ubytování Chalet Le Perce Neige se nachází ve městě Thollon (Francie - Rhône-Alps). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet, nature, Spa & Sauna 2*

10

Chalet, nature, Spa & Sauna 2*

Ubytování (Chata) Chalet, nature, Spa & Sauna 2*. Set 2.4 km from Casteljaloux Thermal Baths, Chalet, nature, Spa & Sauna 2* offers accommodation with a balcony. Ubytování Chalet, nature, Spa & Sauna 2* se nachází ve městě Casteljaloux (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Cabri

10

Chalet Cabri

Ubytování (Chata) Chalet Cabri. Boasting garden views, Chalet Cabri offers accommodation with ski-to-door access and a balcony, around 2.8 km from Les Gets Ski School. Ubytování Chalet Cabri se nachází ve městě Les Gets (Francie - Rhône-Alps). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Kizuna

10

Chalet Kizuna

Ubytování (Chata) Chalet Kizuna. Chalet Kizuna is located in Saint-Gervais-les-Bains and offers ski-to-door access. The property has mountain views. Ubytování Chalet Kizuna se nachází ve městě Saint-Gervais-les-Bains (Francie - Rhône-Alps). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 946 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Contemporain Ubaye

10

Chalet Contemporain Ubaye

Ubytování (Chata) Chalet Contemporain Ubaye. Set in Méolans in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, Chalet Contemporain Ubaye features a balcony and garden views. Ubytování Chalet Contemporain Ubaye se nachází ve městě Méolans (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chamonix City Center Luxury Studio Apartment

10

Chamonix City Center Luxury Studio Apartment

Ubytování (Apartmán) Chamonix City Center Luxury Studio Apartment. Offering free WiFi and city views, Chamonix City Center Luxury Studio Apartment is an accommodation situated in Chamonix-Mont-Blanc, just 500 metres from... Ubytování Chamonix City Center Luxury Studio Apartment se nachází ve městě Chamonix-Mont-Blanc (Francie - Rhône-Alps). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chambre d'hôtes Ama

10

Chambre d'hôtes Ama

Ubytování (Bed and breakfast) Chambre d'hôtes Ama. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Chambre d'hôtes Ama is set in Pompignac. Ubytování Chambre d'hôtes Ama se nachází ve městě Pompignac (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CHAMBRE VÉNITIENNE

10

CHAMBRE VÉNITIENNE

Ubytování (Bed and breakfast) CHAMBRE VÉNITIENNE. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, CHAMBRE VÉNITIENNE is located in Carqueiranne. Ubytování CHAMBRE VÉNITIENNE se nachází ve městě Carqueiranne (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boséjour

10

Boséjour

Ubytování (Apartmán) Boséjour. Located in Saint-Aubin-lès-Elbeuf in the Upper Normandy region, Boséjour has a balcony. Ubytování Boséjour se nachází ve městě Saint-Aubin-lès-Elbeuf (Francie - Horní Normandie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 369 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bulle de Campagne

10

Bulle de Campagne

Ubytování (Luxusní stan) Bulle de Campagne. Featuring a hot tub, Bulle de Campagne is set in Cluny. This tented camp offers free private parking and a shared kitchen. Ubytování Bulle de Campagne se nachází ve městě Cluny (Francie - Burgundsko).

EL PARADISE - Coeur de Ville et Basilique au Balcon

10

EL PARADISE - Coeur de Ville et Basilique au Balcon

Ubytování (Apartmán) EL PARADISE - Coeur de Ville et Basilique au Balcon. Set in Lisieux, 700 metres from Basilica of Lisieux, EL PARADISE - Coeur de Ville et Basilique au Balcon offers accommodation with a shared lounge, free... Ubytování EL PARADISE - Coeur de Ville et Basilique au Balcon se nachází ve městě Lisieux (Francie - Dolní Normandie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)