Hledat

Ubytování

Ubytování město Kientzheim

Ve francouzském městě Kientzheim máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve francouzském městě Kientzheim

Nejlepší ubytování v hotelech ve francouzském městě Kientzheim

Le gîte des Histoires

9,8

Le gîte des Histoires

Ubytování (Prázdninové domy) Le gîte des Histoires. Situated in Kientzheim, 49 km from Rust, Le gîte des Histoires features a terrace and free WiFi. Ubytování Le gîte des Histoires se nachází ve městě Kientzheim (Francie - Alsasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 172 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Côté Vignes avec Terrasse

9,3

Appartement Côté Vignes avec Terrasse

Ubytování (Apartmán) Appartement Côté Vignes avec Terrasse. Located in Kientzheim in the Alsace region, Appartement Côté Vignes avec Terrasse has a terrace. Ubytování Appartement Côté Vignes avec Terrasse se nachází ve městě Kientzheim (Francie - Alsasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Au Lalli

9,3

Au Lalli

Ubytování (Apartmán) Au Lalli. Tento apartmán s možností vlastního stravování a Wi-Fi zdarma se nachází v Kientzheimu, přímo na alsaské vinařské stezce a 11 km od Colmaru. Ubytování Au Lalli se nachází ve městě Kientzheim (Francie - Alsasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gîte chez "Mamie Schlop"

9,2

Gîte chez "Mamie Schlop"

Ubytování (Prázdninový dům) Gîte chez "Mamie Schlop". Gîte chez "Mamie Schlop" is located in Kientzheim. The property features mountain views and is 8 km from Colmar. Ubytování Gîte chez "Mamie Schlop" se nachází ve městě Kientzheim (Francie - Alsasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostellerie Schwendi

9,1

Hostellerie Schwendi

Ubytování (Hotel) Hostellerie Schwendi. Hostellerie Schwendi se nachází v alsaské obci Kientzheim, 9 km od Colmaru. Ubytování Hostellerie Schwendi se nachází ve městě Kientzheim (Francie - Alsasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Bellevue avec Terrasse

8,9

Appartement Bellevue avec Terrasse

Ubytování (Apartmán) Appartement Bellevue avec Terrasse. Set in Kientzheim in the Alsace region, Appartement Bellevue avec Terrasse features a terrace. Ubytování Appartement Bellevue avec Terrasse se nachází ve městě Kientzheim (Francie - Alsasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gîte 2 Vignes avec Terrasse

8,8

Gîte 2 Vignes avec Terrasse

Ubytování (Prázdninový dům) Gîte 2 Vignes avec Terrasse. Set in Kientzheim in the Alsace region, Gîte 2 Vignes avec Terrasse has a terrace and city views. Ubytování Gîte 2 Vignes avec Terrasse se nachází ve městě Kientzheim (Francie - Alsasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 203 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'Abbaye d'Alspach

8,7

L'Abbaye d'Alspach

Ubytování (Hotel) L'Abbaye d'Alspach. Tento bývalý klášter se nachází v centru středověkého města Kientzheim. Původní architektura budovy byla úspěšně zachována a byl z ní vytvořen útulný... Ubytování L'Abbaye d'Alspach se nachází ve městě Kientzheim (Francie - Alsasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gite Ulrich

8,7

Gite Ulrich

Ubytování (Prázdninový dům) Gite Ulrich. Featuring a restaurant, free bikes, and barbecue facilities, Gite Ulrich provides accommodation in Kientzheim with free WiFi and city views. Ubytování Gite Ulrich se nachází ve městě Kientzheim (Francie - Alsasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Maison Bleue

8,4

La Maison Bleue

Ubytování (Prázdninový dům) La Maison Bleue. Set in a traditional half-timbered house, La Maison Bleue is located in Kientzheim, 10 km from Colmar and White Lake ski resort. Ubytování La Maison Bleue se nachází ve městě Kientzheim (Francie - Alsasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Grand rue

Holiday home Grand rue

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Grand rue. Holiday home Grand rue is located in Kientzheim. The accommodation is 31 km from Gérardmer. Ubytování Holiday home Grand rue se nachází ve městě Kientzheim (Francie - Alsasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 23 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment rue du baron de castex

Apartment rue du baron de castex

Ubytování (Apartmán) Apartment rue du baron de castex. Apartment rue du baron de castex is situated in Kientzheim and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment rue du baron de castex se nachází ve městě Kientzheim (Francie - Alsasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gite du WEINBAECHLE

Gite du WEINBAECHLE

Ubytování (Prázdninový dům) Gite du WEINBAECHLE. Gite du WEINBAECHLE is located in Kientzheim. The property features mountain views and is 8 km from Riquewihr. Ubytování Gite du WEINBAECHLE se nachází ve městě Kientzheim (Francie - Alsasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L INCONTOURNABLE

L INCONTOURNABLE

Ubytování (Prázdninový dům) L INCONTOURNABLE. Set in Kientzheim in the Alsace region, L INCONTOURNABLE features a terrace and city views. Ubytování L INCONTOURNABLE se nachází ve městě Kientzheim (Francie - Alsasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 239 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve francouzském městě Kientzheim

Město Kientzheim se nachází na území země Francie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Kientzheim.