Hledat

Ubytování

Ubytování město Klingenthal

Ve francouzském městě Klingenthal máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve francouzském městě Klingenthal

Nejlepší ubytování v hotelech ve francouzském městě Klingenthal

Wellholidays appartement N°19

9,8

Wellholidays appartement N°19

Ubytování (Apartmán) Wellholidays appartement N°19. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a tennis court, Wellholidays appartement N°19 offers accommodation in Klingenthal with free WiFi... Ubytování Wellholidays appartement N°19 se nachází ve městě Klingenthal (Francie - Alsasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'Etape 9

9,4

L'Etape 9

Ubytování (Bed and breakfast) L'Etape 9. Located in Klingenthal, L’Étape 9 is 6 km from Obernai. It offers B&B accommodation, a hot tub and a restaurant with a terrace. Free WiFi is provided. Ubytování L'Etape 9 se nachází ve městě Klingenthal (Francie - Alsasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elzas II

7,8

Elzas II

Ubytování (Apartmán) Elzas II. Situated in Klingenthal, Elzas II provides self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Elzas II se nachází ve městě Klingenthal (Francie - Alsasko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve francouzském městě Klingenthal

Město Klingenthal se nachází na území země Francie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Klingenthal.