Hledat

Ubytování

Ubytování město La Baume-de-Transit

Ve francouzském městě La Baume-de-Transit máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve francouzském městě La Baume-de-Transit

Nejlepší ubytování v hotelech ve francouzském městě La Baume-de-Transit

Les Champs de Provence

9,6

Les Champs de Provence

Ubytování (Bed and breakfast) Les Champs de Provence. Set in La Baume-de-Transit, 25 km from Vaison-la-Romaine, Les Champs de Provence offers a garden and free WiFi. Ubytování Les Champs de Provence se nachází ve městě La Baume-de-Transit (Francie - Rhône-Alps). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A la Maison d'Hôtes

9,2

A la Maison d'Hôtes

Ubytování (Bed and breakfast) A la Maison d'Hôtes. Located in La Baume-de-Transit, A la Maison d'Hôtes has an outdoor swimming pool, a terrace with sofas and a planted garden. Ubytování A la Maison d'Hôtes se nachází ve městě La Baume-de-Transit (Francie - Rhône-Alps). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le lavandin

Le lavandin

Ubytování (Privát) Le lavandin. Le lavandin is located in La Baume-de-Transit and offers a garden and a terrace. The property features garden views and is 26 km from Montélimar. Ubytování Le lavandin se nachází ve městě La Baume-de-Transit (Francie - Rhône-Alps).

Ubytování ve francouzském městě La Baume-de-Transit

Město La Baume-de-Transit se nachází na území země Francie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě La Baume-de-Transit.