Hledat

Ubytování

Ubytování město La Charité

Ve francouzském městě La Charité máme celkem 16 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve francouzském městě La Charité

Nejlepší ubytování v hotelech ve francouzském městě La Charité

Gîte de la Galerie du Pont

9,8

Gîte de la Galerie du Pont

Ubytování (Apartmán) Gîte de la Galerie du Pont. Set in La Charité-sur-Loire, Gîte de la Galerie du Pont offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property features city views. Ubytování Gîte de la Galerie du Pont se nachází ve městě La Charité (Francie - Burgundsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Meneau

9,7

Appartement Meneau

Ubytování (Apartmán) Appartement Meneau. Appartement Meneau is located in the centre of the medieval city of La Charité-sur-Loire, just a 1-minute walk from the church. Ubytování Appartement Meneau se nachází ve městě La Charité (Francie - Burgundsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 997 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Petit Rivage Boutique hôtel

9,6

Le Petit Rivage Boutique hôtel

Ubytování (Penzion) Le Petit Rivage Boutique hôtel. Le Petit Rivage Boutique hôtel is offering accommodation in La Charité-sur-Loire. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Le Petit Rivage Boutique hôtel se nachází ve městě La Charité (Francie - Burgundsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Bardin

9,2

Studio Bardin

Ubytování (Apartmán) Studio Bardin. Situated in the medieval city of La Charité-sur-Loire, this self-catering studio is located in a 15th century building and features wall stones, free Wi-Fi... Ubytování Studio Bardin se nachází ve městě La Charité (Francie - Burgundsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LeDix-bnb

9,1

LeDix-bnb

Ubytování (Bed and breakfast) LeDix-bnb. Located in La Charité-sur-Loire, 31 km from Sancerre, LeDix-bnb provides a terrace and free WiFi. Ubytování LeDix-bnb se nachází ve městě La Charité (Francie - Burgundsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Lucarne

8,9

Appartement Lucarne

Ubytování (Apartmán) Appartement Lucarne. A 2-level apartment set in the medieval city of La-Charité-Sur-Loire, Appartement Lucarne offers self-catering accommodation, free Wi-Fi, a view of the... Ubytování Appartement Lucarne se nachází ve městě La Charité (Francie - Burgundsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Le Bon Laboureur

8,6

Hotel Le Bon Laboureur

Ubytování (Hotel) Hotel Le Bon Laboureur. Hotel le Bon Laboureur is located in La Charité, on an island bordered by the River Loire and a 5-minute walk from the town centre. Ubytování Hotel Le Bon Laboureur se nachází ve městě La Charité (Francie - Burgundsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 646 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mille et une Feuilles

8,3

Mille et une Feuilles

Ubytování (Hotel) Mille et une Feuilles. Set in an 18th century building in Charité sur Loire, the Mille et une Feuilles hotel is dedicated to French writers. Ubytování Mille et une Feuilles se nachází ve městě La Charité (Francie - Burgundsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 095 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison Vauyon

7,7

Maison Vauyon

Ubytování (Prázdninový dům) Maison Vauyon. Maison Vauyon is a semi-detached holiday home situated in La Charité-sur-Loire in the Burgundy Region and is 48 km from Bourges. Ubytování Maison Vauyon se nachází ve městě La Charité (Francie - Burgundsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LES OPALINES

7,6

LES OPALINES

Ubytování (Apartmán) LES OPALINES. LES OPALINES is situated in La Charité-sur-Loire and offers a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování LES OPALINES se nachází ve městě La Charité (Francie - Burgundsko).

Maison de la Loire

7,2

Maison de la Loire

Ubytování (Bed and breakfast) Maison de la Loire. Set in La Charité-sur-Loire, 41 km from Sainte-Marie, Maison de la Loire offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Maison de la Loire se nachází ve městě La Charité (Francie - Burgundsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Bénédictin

Appartement Bénédictin

Ubytování (Apartmán) Appartement Bénédictin. Located a 3-minute walk from La Charité-sur-Loire Church and 500 metres from the train station, Appartement Bénédictin is a two-bedroom apartment with 2... Ubytování Appartement Bénédictin se nachází ve městě La Charité (Francie - Burgundsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Sanet

Appartement Sanet

Ubytování (Apartmán) Appartement Sanet. Located in the centre of the medieval town of La Charité-sur-Loire, Appartement Sanet is a self-catering apartment with a terrace and town views. Ubytování Appartement Sanet se nachází ve městě La Charité (Francie - Burgundsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve francouzském městě La Charité

Město La Charité se nachází na území země Francie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 16 hotelů a ubytování ve městě La Charité.