Hledat

Ubytování

Ubytování město La Châtre

Ve francouzském městě La Châtre máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve francouzském městě La Châtre

Nejlepší ubytování v hotelech ve francouzském městě La Châtre

Studio Gallieni

9,7

Studio Gallieni

Ubytování (Apartmán) Studio Gallieni. Studio Gallieni is set in La Châtre and offers a shared lounge. Ubytování Studio Gallieni se nachází ve městě La Châtre (Francie - Centre). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel A Notre Dame

8,5

Hotel A Notre Dame

Ubytování (Hotel) Hotel A Notre Dame. Set in a 16th-century building, Hotel Notre Dame is located in La Châtre, just 38 km away from Chateauroux. Ubytování Hotel A Notre Dame se nachází ve městě La Châtre (Francie - Centre). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries

8

Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries

Ubytování (Hotel) Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries. Located just 500 metres from the centre of La Châtre, this 19th-century hotel features an outdoor swimming pool in the garden bordered by the river. Ubytování Hotel Du Lion D'argent Et Des Tanneries se nachází ve městě La Châtre (Francie - Centre). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LE PIED A TERRE

LE PIED A TERRE

Ubytování (Apartmán) LE PIED A TERRE. LE PIED A TERRE is located in La Châtre. This apartment also has free WiFi. The apartment features a flat-screen TV and 1 bedroom. Ubytování LE PIED A TERRE se nachází ve městě La Châtre (Francie - Centre). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve francouzském městě La Châtre

Město La Châtre se nachází na území země Francie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě La Châtre.