Hledat

Ubytování

Ubytování město La Hume

Ve francouzském městě La Hume máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech ve francouzské destinaci Akvitánie

Nejlepší ubytování v hotelech ve francouzské destinaci Akvitánie

Chalet, nature, Spa & Sauna 2*

10

Chalet, nature, Spa & Sauna 2*

Ubytování (Chata) Chalet, nature, Spa & Sauna 2*. Set 2.4 km from Casteljaloux Thermal Baths, Chalet, nature, Spa & Sauna 2* offers accommodation with a balcony. Ubytování Chalet, nature, Spa & Sauna 2* se nachází ve městě Casteljaloux (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chambre d'hôtes Ama

10

Chambre d'hôtes Ama

Ubytování (Bed and breakfast) Chambre d'hôtes Ama. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Chambre d'hôtes Ama is set in Pompignac. Ubytování Chambre d'hôtes Ama se nachází ve městě Pompignac (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Château Gassies

10

Château Gassies

Ubytování (Prázdninové domy) Château Gassies. Featuring an outdoor pool and a fitness room, Château Gassies offers accommodation set in Latresne, 18 km from Mérignac. Ubytování Château Gassies se nachází ve městě Latresne (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Château de Ferrand

10

Château de Ferrand

Ubytování (Bed and breakfast) Château de Ferrand. Situated in Saint-Émilion, 42 km from Mérignac, Château de Ferrand features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Château de Ferrand se nachází ve městě Saint-Émilion (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chateau Secretary

10

Chateau Secretary

Ubytování (Prázdninový dům) Chateau Secretary. Chateau Secretary is a detached holiday home situated in Monflanquin in the Aquitaine Region and is 38 km from Agen. Ubytování Chateau Secretary se nachází ve městě Monflanquin (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Clos Lamonzie

10

Clos Lamonzie

Ubytování (Prázdninový dům) Clos Lamonzie. Clos Lamonzie is a detached holiday home with a seasonal outdoor pool, set in Sarlat-la-Canéda. Ubytování Clos Lamonzie se nachází ve městě Sarlat-la-Canéda (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 662 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gîte Rupella

10

Gîte Rupella

Ubytování (Prázdninový dům) Gîte Rupella. Gîte Rupella is set in Le Bugue and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Gîte Rupella se nachází ve městě Le Bugue (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 775 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

French Cottage in Aquitaine with private pool

10

French Cottage in Aquitaine with private pool

Ubytování (Prázdninový dům) French Cottage in Aquitaine with private pool. French Cottage in Aquitaine with private pool is situated in Peyzac-le-Moustier and offers water sports facilities, a tennis court and a terrace. Ubytování French Cottage in Aquitaine with private pool se nachází ve městě Peyzac-le-Moustier (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 118 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Trois Collines

10

Les Trois Collines

Ubytování (Bed and breakfast) Les Trois Collines. Les Trois Collines is set in Saint-Cybranet and offers a bar, a shared lounge and a terrace. Ubytování Les Trois Collines se nachází ve městě Saint-Cybranet (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 550 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Petit Bouchon

10

Le Petit Bouchon

Ubytování (Prázdninový dům) Le Petit Bouchon. Boasting an outdoor pool and garden views, Le Petit Bouchon is situated in Parcoul. Ubytování Le Petit Bouchon se nachází ve městě Parcoul (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lumineux, vue piscine, face au Golf, Lacanau Ocean

10

Lumineux, vue piscine, face au Golf, Lacanau Ocean

Ubytování (Apartmán) Lumineux, vue piscine, face au Golf, Lacanau Ocean. Located just 2.9 km from Plage Moutchic, Lumineux, vue piscine, face au Golf, Lacanau Ocean provides accommodation in Lacanau with access to a restaurant,... Ubytování Lumineux, vue piscine, face au Golf, Lacanau Ocean se nachází ve městě Lacanau (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison de vacance contemporaine, plein Périgord pourpre

10

Maison de vacance contemporaine, plein Périgord pourpre

Ubytování (Prázdninový dům) Maison de vacance contemporaine, plein Périgord pourpre. Maison de vacance contemporaine, plein Périgord pourpre is located in Sainte-Foy-de-Longas and offers an outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Maison de vacance contemporaine, plein Périgord pourpre se nachází ve městě Sainte-Foy-de-Longas (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison des Quatre Saisons

10

Maison des Quatre Saisons

Ubytování (Bed and breakfast) Maison des Quatre Saisons. Maison des Quatre Saisons is situated in Les Esseintes and offers a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge and a garden. Ubytování Maison des Quatre Saisons se nachází ve městě Les Esseintes (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La pause amicale

10

La pause amicale

Ubytování (Privát) La pause amicale. Situated in Retjons, 38 km from Barbotan-les-Thermes, La pause amicale features a shared lounge and free WiFi. Ubytování La pause amicale se nachází ve městě Retjons (Francie - Akvitánie).

La Mascotte

10

La Mascotte

Ubytování (Prázdninový dům) La Mascotte. Set just 700 metres from Betey Beach, La Mascotte offers accommodation in Andernos-les-Bains with access to a shared lounge, a garden, as well as a shared... Ubytování La Mascotte se nachází ve městě Andernos-les-Bains (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Misse Sud

10

La Misse Sud

Ubytování (Prázdninový dům) La Misse Sud. Maison du bonheur is set in Riocaud and offers a garden and a terrace. Free WiFi is available. Saint-Émilion is 32 km from the holiday home. Ubytování La Misse Sud se nachází ve městě Riocaud (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NARCASTET 64

10

NARCASTET 64

Ubytování (Privát) NARCASTET 64. Set in Narcastet, NARCASTET 64 offers accommodation with a private pool, a terrace and garden views. Ubytování NARCASTET 64 se nachází ve městě Narcastet (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 312 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petit Garem

10

Petit Garem

Ubytování (Prázdninový dům) Petit Garem. Guests have access to free WiFi. The holiday home also includes 2 bathrooms. Petit Garem offers a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování Petit Garem se nachází ve městě Eyvirat (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA SEA AND SURF

10

VILLA SEA AND SURF

Ubytování (Apartmán) VILLA SEA AND SURF. Located in Soorts-Hossegor, 150 metres from Central Beach and 200 metres from Plage Sud, VILLA SEA AND SURF provides air-conditioned accommodation with a... Ubytování VILLA SEA AND SURF se nachází ve městě Soorts-Hossegor (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Framboise

10

Villa Framboise

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Framboise. Situated near Herbe Beach and Chapelle Beach, Villa Framboise is in Lège-Cap-Ferret and features free private parking and a restaurant. It is set 1. Ubytování Villa Framboise se nachází ve městě Lège-Cap-Ferret (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AUX ROSIERS

10

AUX ROSIERS

Ubytování (Bed and breakfast) AUX ROSIERS. Situated in Salies-de-Béarn, 38 km from Dax, AUX ROSIERS features a shared lounge and free WiFi. Ubytování AUX ROSIERS se nachází ve městě Salies-de-Béarn (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison Bernachot

10

Maison Bernachot

Ubytování (Bed and breakfast) Maison Bernachot. Housed in a renovated barn, Maison Bernachot is a 2-minute drive from the centre of Laluque and 18 km from Dax. Ubytování Maison Bernachot se nachází ve městě Laluque (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 923 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gite Les Pignons

10

Gite Les Pignons

Ubytování (Prázdninový dům) Gite Les Pignons. Set in 6 acres of gardens in Roquebrune, Gite Les Pignons features accommodation with a private pool, a 9-hole golf course, a gym and a games room. Ubytování Gite Les Pignons se nachází ve městě Roquebrune (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gîtes Les Nogalies SPA PRIVATIF

10

Gîtes Les Nogalies SPA PRIVATIF

Ubytování (Prázdninové domy) Gîtes Les Nogalies SPA PRIVATIF. Situated in Valojoulx, 44 km from Souillac, Gîtes Les Nogalies SPA PRIVATIF features a garden and free WiFi. Ubytování Gîtes Les Nogalies SPA PRIVATIF se nachází ve městě Valojoulx (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'Escale près Saint Émilion

10

L'Escale près Saint Émilion

Ubytování (Bed and breakfast) L'Escale près Saint Émilion. L'Escale près Saint Émilion is set in Cabara and offers free bikes and a terrace. Ubytování L'Escale près Saint Émilion se nachází ve městě Cabara (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Mazardie

10

La Mazardie

Ubytování (Penzion) La Mazardie. La Mazardie is located in Cubjac and features a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování La Mazardie se nachází ve městě Cubjac (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 954 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ARDITEGIA

10

ARDITEGIA

Ubytování (Prázdninový dům) ARDITEGIA. ARDITEGIA is situated in Isturits and offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and barbecue facilities. Ubytování ARDITEGIA se nachází ve městě Isturits (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Hortensias - Chambres d'hôtes

10

Les Hortensias - Chambres d'hôtes

Ubytování (Bed and breakfast) Les Hortensias - Chambres d'hôtes. Featuring garden views, Les Hortensias - Chambres d'hôtes in Saint-Antoine-de-Breuilh features accommodation, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Les Hortensias - Chambres d'hôtes se nachází ve městě Saint-Antoine-de-Breuilh (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domaine du Moura

10

Domaine du Moura

Ubytování (Prázdninový dům) Domaine du Moura. Domaine du Moura is set in Barsac and offers free bikes and a terrace. Ubytování Domaine du Moura se nachází ve městě Barsac (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 922 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domaine Lamartinie

10

Domaine Lamartinie

Ubytování (Prázdninový dům) Domaine Lamartinie. Domaine Lamartinie is situated in Penne-dʼAgenais and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Domaine Lamartinie se nachází ve městě Penne-dʼAgenais (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chez Jan et Nicole

10

Chez Jan et Nicole

Ubytování (Bed and breakfast) Chez Jan et Nicole. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Chez Jan et Nicole is situated in Le Temple-sur-Lot. Ubytování Chez Jan et Nicole se nachází ve městě Le Temple-sur-Lot (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison Pontcarral

10

Maison Pontcarral

Ubytování (Prázdninový dům) Maison Pontcarral. Maison Pontcarral is situated in Montferrand-du-Périgord and offers a garden and a terrace. Ubytování Maison Pontcarral se nachází ve městě Le Bourg (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apparetement de charme au coeur des Chartrons

10

Apparetement de charme au coeur des Chartrons

Ubytování (Apartmán) Apparetement de charme au coeur des Chartrons. Apparetement de charme au coeur des Chartrons is located in the Chartrons district of Bordeaux, 500 metres from Wine and Trade Museum, less than 1 km from... Ubytování Apparetement de charme au coeur des Chartrons se nachází ve městě Bordeaux (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

39 Tour de Ville

10

39 Tour de Ville

Ubytování (Bed and breakfast) 39 Tour de Ville. Set in Monflanquin, 18 km from Villeneuve-sur-Lot, 39 Tour de Ville offers a terrace and free WiFi. Ubytování 39 Tour de Ville se nachází ve městě Monflanquin (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arroka 4* au BaskoParadis

10

Arroka 4* au BaskoParadis

Ubytování (Apartmán) Arroka 4* au BaskoParadis. Located in Cambo-les-Bains in the Aquitaine region, Arroka 4* au BaskoParadis has a patio. Ubytování Arroka 4* au BaskoParadis se nachází ve městě Cambo-les-Bains (Francie - Akvitánie).

Bastida

10

Bastida

Ubytování (Prázdninový dům) Bastida. Situated in Saint-Macaire in the Aquitaine region, Bastida features a terrace and garden views. Ubytování Bastida se nachází ve městě Saint-Macaire (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Tour de Cause

10

La Tour de Cause

Ubytování (Bed and breakfast) La Tour de Cause. La Tour de Cause is set in Castelnaud La Chapelle and offers a restaurant, an outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování La Tour de Cause se nachází ve městě Castelnaud La Chapelle (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Dunes Elena de Contis 2

10

Les Dunes Elena de Contis 2

Ubytování (Kemp) Les Dunes Elena de Contis 2. Featuring a bar, Les Dunes Elena de Contis 2 features accommodation in Saint-Julien-en-Born. Ubytování Les Dunes Elena de Contis 2 se nachází ve městě Saint-Julien-en-Born (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 406 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les pruniers de la cipière

10

Les pruniers de la cipière

Ubytování (Prázdninový dům) Les pruniers de la cipière. Les pruniers de la cipière is located in Peyzac-le-Moustier and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování Les pruniers de la cipière se nachází ve městě Peyzac-le-Moustier (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison la Mirabelle

10

Maison la Mirabelle

Ubytování (Prázdninový dům) Maison la Mirabelle. Located in Cublac, this detached holiday home features a terrace and a garden with a barbecue. Ubytování Maison la Mirabelle se nachází ve městě Cublac (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Bastide du Lot

10

La Bastide du Lot

Ubytování (Bed and breakfast) La Bastide du Lot. Situated in Lacépède, 36 km from Marmande, La Bastide du Lot features a restaurant and free WiFi. Ubytování La Bastide du Lot se nachází ve městě Lacépède (Francie - Akvitánie).

Camping Le Perpetuum ***

10

Camping Le Perpetuum ***

Ubytování (Kemp) Camping Le Perpetuum ***. Situated in Domme, 21 km from Gourdon-en-quercy, Camping Le Perpetuum *** features a bar and free WiFi. Ubytování Camping Le Perpetuum *** se nachází ve městě Domme (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 076 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domaine de Lamassas

10

Domaine de Lamassas

Ubytování (Bed and breakfast) Domaine de Lamassas. Located in Hautefage-la-Tour in the Aquitaine region, Domaine de Lamassas has a garden. The accommodation features free WiFi. Ubytování Domaine de Lamassas se nachází ve městě Hautefage-la-Tour (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Château Guibeau

10

Château Guibeau

Ubytování (Chalupa (gîte)) Château Guibeau. Set in a vineyard, 8 km from St Emilion, Château Guibeau offers a private three-bedroom holiday home featuring a living room with TV and free Wi-Fi and a... Ubytování Château Guibeau se nachází ve městě Puisseguin (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Château Soutard Cadet

10

Château Soutard Cadet

Ubytování (Vila) Château Soutard Cadet. Château Soutard Cadet is located in Saint-Émilion and offers a garden and a terrace. The accommodation is 39 km from Pessac. Ubytování Château Soutard Cadet se nachází ve městě Saint-Émilion (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charmante dépendance près de St Emilion

10

Charmante dépendance près de St Emilion

Ubytování (Venkovský dům) Charmante dépendance près de St Emilion. Set in Mérignas, 45 minutes' drive from Bordeaux and 15 km from Saint-Emilion, this family studio features a garden with a seasonal outdoor pool and a... Ubytování Charmante dépendance près de St Emilion se nachází ve městě Mérignas (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CHATEAU BEAULIEU DE CLEO region Saint Emilion

10

CHATEAU BEAULIEU DE CLEO region Saint Emilion

Ubytování (Penzion) CHATEAU BEAULIEU DE CLEO region Saint Emilion. CHATEAU BEAULIEU DE CLEO region Saint Emilion in Abzac has a garden and a terrace. Ubytování CHATEAU BEAULIEU DE CLEO region Saint Emilion se nachází ve městě Abzac (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Mas & Le Mazet

10

Le Mas & Le Mazet

Ubytování (Venkovský dům) Le Mas & Le Mazet. Le Mas & Le Mazet has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Sainte-Croix-de-Beaumont. Ubytování Le Mas & Le Mazet se nachází ve městě Sainte-Croix-de-Beaumont (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Korum

10

Villa Korum

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Korum. Featuring an outdoor swimming pool and a terrace, Villa Korum provides accommodation in Bergerac with free WiFi and pool views. Ubytování Villa Korum se nachází ve městě Bergerac (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Uhaïna

10

Villa Uhaïna

Ubytování (Vila) Villa Uhaïna. Boasting a patio with garden views, a bar and a garden, Villa Uhaïna can be found in Biarritz, close to City of the Ocean and 2 km from Pavillon Royal... Ubytování Villa Uhaïna se nachází ve městě Biarritz (Francie - Akvitánie).

Cabane bord de plage

10

Cabane bord de plage

Ubytování (Apartmán) Cabane bord de plage. Located in Lège-Cap-Ferret, 1.7 km from Birds Island and 6 km from Natural Reserve of The Salt Marshes of Arès, Cabane bord de plage offers air... Ubytování Cabane bord de plage se nachází ve městě Lège-Cap-Ferret (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)