Hledat

Ubytování

Ubytování město La Madelaine-sous-Montreuil

Ve francouzském městě La Madelaine-sous-Montreuil máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve francouzském městě La Madelaine-sous-Montreuil

Nejlepší ubytování v hotelech ve francouzském městě La Madelaine-sous-Montreuil

La Petite Madeleine

9,7

La Petite Madeleine

Ubytování (Prázdninové domy) La Petite Madeleine. La Petite Madeleine is located in the Marais de la Canche, next to Montreuil-sur-Mer’s medieval fortifications. Ubytování La Petite Madeleine se nachází ve městě La Madelaine-sous-Montreuil (Francie - Nord-Pas-de-Calais). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Bobos à la ferme

9,6

Les Bobos à la ferme

Ubytování (Bed and breakfast) Les Bobos à la ferme. Les Bobos à la ferme is set in La Madelaine-sous-Montreuil and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Les Bobos à la ferme se nachází ve městě La Madelaine-sous-Montreuil (Francie - Nord-Pas-de-Calais). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 929 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Cabanes Des Marais

8,9

Les Cabanes Des Marais

Ubytování (Bed and breakfast) Les Cabanes Des Marais. Situated in the marshlands of La Madelaine-sous-Montreuil, 10 km from the beach, Les Cabanes Des Marais is set in a large garden. Ubytování Les Cabanes Des Marais se nachází ve městě La Madelaine-sous-Montreuil (Francie - Nord-Pas-de-Calais). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

6 Grenouillère

8,6

6 Grenouillère

Ubytování (Apartmán) 6 Grenouillère. Located in La Madelaine-sous-Montreuil in the Nord-Pas-de-Calais region, 6 Grenouillère features a terrace and garden views. Ubytování 6 Grenouillère se nachází ve městě La Madelaine-sous-Montreuil (Francie - Nord-Pas-de-Calais). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve francouzském městě La Madelaine-sous-Montreuil

Město La Madelaine-sous-Montreuil se nachází na území země Francie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě La Madelaine-sous-Montreuil.