Hledat

Ubytování

Ubytování město Laives

Ve francouzském městě Laives máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve francouzském městě Laives

Nejlepší ubytování v hotelech ve francouzském městě Laives

L'Atelier du Relais

9,6

L'Atelier du Relais

Ubytování (Bed and breakfast) L'Atelier du Relais. Sitting in the middle of a mature garden with centenary trees, this B&B is located in the countryside of Laives. Ubytování L'Atelier du Relais se nachází ve městě Laives (Francie - Burgundsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le lavoir - Laives

9,3

Le lavoir - Laives

Ubytování (Apartmán) Le lavoir - Laives. Situated in Laives in the Burgundy region, Le lavoir - Laives features a patio. Ubytování Le lavoir - Laives se nachází ve městě Laives (Francie - Burgundsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La chaumière de Laives

8,5

La chaumière de Laives

Ubytování (Prázdninový dům) La chaumière de Laives. La chaumière de Laives is located in Laives and offers a bar, a garden and barbecue facilities. Ubytování La chaumière de Laives se nachází ve městě Laives (Francie - Burgundsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 393 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Voiles de Laives

8

Les Voiles de Laives

Ubytování (Kemp) Les Voiles de Laives. Providing garden views, Les Voiles de Laives in Laives provides accommodation, a garden, a bar and a terrace. Ubytování Les Voiles de Laives se nachází ve městě Laives (Francie - Burgundsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Moliere

6,1

Le Moliere

Ubytování (Prázdninový dům) Le Moliere. Le Moliere is a self-catering holiday home located in the countryside of Laives. It offers a garden with terrace, outdoor billiard table and BBQ... Ubytování Le Moliere se nachází ve městě Laives (Francie - Burgundsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve francouzském městě Laives

Město Laives se nachází na území země Francie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Laives.