Hledat

Ubytování

Ubytování město La Chaussée

Ve francouzském městě Poitou-Charentes máme celkem 1 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech ve francouzské destinaci Poitou-Charentes

Nejlepší ubytování v hotelech ve francouzské destinaci Poitou-Charentes

Tour de Marielle

10

Tour de Marielle

Ubytování (Bed and breakfast) Tour de Marielle. Tour de Marielle is situated in Saint-Fort-sur-Gironde and offers a garden and a terrace. Ubytování Tour de Marielle se nachází ve městě Saint-Fort-sur-Gironde (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gites De La Flétrie

10

Gites De La Flétrie

Ubytování (Prázdninové domy) Gites De La Flétrie. Set within 300 metres of Roche Courbon Castle in Saint-Porchaire, Gite De La Flétrie provides accommodation with a kitchen. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Gites De La Flétrie se nachází ve městě Saint-Porchaire (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Terrasse La Tremblade

10

La Terrasse La Tremblade

Ubytování (Prázdninový dům) La Terrasse La Tremblade. Situated in La Tremblade, La Terrasse La Tremblade features accommodation with a private pool, a balcony and pool views. Ubytování La Terrasse La Tremblade se nachází ve městě La Tremblade (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chateau de Sauge

10

Chateau de Sauge

Ubytování (Privát) Chateau de Sauge. Providing garden views, Chateau de Sauge in Saivres provides accommodation, a restaurant, a bar, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Chateau de Sauge se nachází ve městě Saivres (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Meublé d'affaires place Dupleix

10

Meublé d'affaires place Dupleix

Ubytování (Apartmán) Meublé d'affaires place Dupleix. Meublé d'affaires place Dupleix is located in Châtellerault. The apartment features city views and is 23 km from La Roche-Posay. Ubytování Meublé d'affaires place Dupleix se nachází ve městě Châtellerault (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Hauts de Villeloubeix

10

Les Hauts de Villeloubeix

Ubytování (Bed and breakfast) Les Hauts de Villeloubeix. Set in Saulgond, Les Hauts de Villeloubeix offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Les Hauts de Villeloubeix se nachází ve městě Saulgond (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gite et Chambres Le Coin Arboré

10

Gite et Chambres Le Coin Arboré

Ubytování (Prázdninový dům) Gite et Chambres Le Coin Arboré. Situated in Boresse-et-Martron in the Poitou-Charentes region, Gite et Chambres Le Coin Arboré features a patio and pool views. Ubytování Gite et Chambres Le Coin Arboré se nachází ve městě Boresse-et-Martron (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Château de Sers

10

Château de Sers

Ubytování (Bed and breakfast) Château de Sers. A B&B set in a 12th-century castle and located in Charente, Château de Sers is surrounded by a tree-filled park where guests can relax on a furnished... Ubytování Château de Sers se nachází ve městě (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Jolie Grenier a Foin

10

Le Jolie Grenier a Foin

Ubytování (Prázdninový dům) Le Jolie Grenier a Foin. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a patio, Le Jolie Grenier a Foin is located in Saulgond. Ubytování Le Jolie Grenier a Foin se nachází ve městě Saulgond (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

domaine d' Arcalis

10

domaine d' Arcalis

Ubytování (Bed and breakfast) domaine d' Arcalis. Located in Archiac, 20 km from Cognac, domaine d' Arcalis provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování domaine d' Arcalis se nachází ve městě Archiac (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 458 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Moulin de Brousset

10

Le Moulin de Brousset

Ubytování (Apartmán) Le Moulin de Brousset. Le Moulin de Brousset is set in Péreuil and offers a garden and a terrace. Ubytování Le Moulin de Brousset se nachází ve městě Péreuil (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 930 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Résidence Czarny-Jonzac

10

Résidence Czarny-Jonzac

Ubytování (Prázdninový dům) Résidence Czarny-Jonzac. Set in Jonzac, this air-conditioned holiday home features a terrace. Ubytování Résidence Czarny-Jonzac se nachází ve městě Jonzac (Francie - Poitou-Charentes).

Moulin sous la Vergne

10

Moulin sous la Vergne

Ubytování (Bed and breakfast) Moulin sous la Vergne. Offering garden views, Moulin sous la Vergne in Nanteuil-en-Vallée offers accommodation, a shared lounge and a garden. Ubytování Moulin sous la Vergne se nachází ve městě Nanteuil-en-Vallée (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Bois Mort

10

A Bois Mort

Ubytování (Prázdninové domy) A Bois Mort. Offering gardens, an orchard, a seasonal outdoor pool and a year-round, log-fired hot tub, A Bois Mort is set in the French countryside near Gourgé and St... Ubytování A Bois Mort se nachází ve městě Gourgé (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grand Trois Pièces 62 M2-Charme Luxe Calme-

10

Grand Trois Pièces 62 M2-Charme Luxe Calme-

Ubytování (Apartmán) Grand Trois Pièces 62 M2-Charme Luxe Calme-. Featuring city views, Grand Trois Pièces 62 M2-Charme Luxe Calme- provides accommodation with a patio and a kettle, around 2.4 km from Minimes. Ubytování Grand Trois Pièces 62 M2-Charme Luxe Calme- se nachází ve městě La Rochelle (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Belle Insulaire à Vert Bois

10

La Belle Insulaire à Vert Bois

Ubytování (Prázdninový dům) La Belle Insulaire à Vert Bois. Boasting free bikes, a garden, and a terrace, La Belle Insulaire à Vert Bois offers accommodation in Dolus d'Oléron with free WiFi and garden views. Ubytování La Belle Insulaire à Vert Bois se nachází ve městě Dolus (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'OREE DES BUIS***

10

L'OREE DES BUIS***

Ubytování (Prázdninový dům) L'OREE DES BUIS***. Boasting air-conditioned accommodation with a private indoor pool, river view and a terrace, L'OREE DES BUIS*** is a holiday home set in Vouillé. Ubytování L'OREE DES BUIS*** se nachází ve městě Vouillé (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Roulotte d'Emilie et son jacuzzi privé

10

La Roulotte d'Emilie et son jacuzzi privé

Ubytování (Luxusní stan) La Roulotte d'Emilie et son jacuzzi privé. La Roulotte d'Emilie et son jacuzzi privé is situated in Beurlay and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování La Roulotte d'Emilie et son jacuzzi privé se nachází ve městě Beurlay (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Fief des Chevaliers

10

Le Fief des Chevaliers

Ubytování (Prázdninový dům) Le Fief des Chevaliers. Le Fief des Chevaliers is located in Ars and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a tennis court. Ubytování Le Fief des Chevaliers se nachází ve městě Ars (Francie - Poitou-Charentes).

La Maison de Villars

10

La Maison de Villars

Ubytování (Prázdninový dům) La Maison de Villars. Featuring a restaurant, a shared lounge, and a garden, La Maison de Villars offers accommodation in Pressac with free WiFi and lake views. Ubytování La Maison de Villars se nachází ve městě Pressac (Francie - Poitou-Charentes).

La Bertonnière

10

La Bertonnière

Ubytování (Bed and breakfast) La Bertonnière. La Bertonnière is a B&B set in a 19th-century manor among the owner’s private vineyards of the Charente-Maritime region. Ubytování La Bertonnière se nachází ve městě Saint-Martial-de-Mirambeau (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison Halcyon Gite with Pool

10

Maison Halcyon Gite with Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Maison Halcyon Gite with Pool. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Maison Halcyon Gite with Pool is set in Archingeay. Ubytování Maison Halcyon Gite with Pool se nachází ve městě Archingeay (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magnifique rétaise-hyper centre le Bois-Plage-en-Ré

9,9

Magnifique rétaise-hyper centre le Bois-Plage-en-Ré

Ubytování (Prázdninový dům) Magnifique rétaise-hyper centre le Bois-Plage-en-Ré. Featuring a bar, a shared lounge, and a garden, Magnifique rétaise-hyper centre le Bois-Plage-en-Ré offers accommodation in Le Bois-Plage-en-Ré with free... Ubytování Magnifique rétaise-hyper centre le Bois-Plage-en-Ré se nachází ve městě Le Bois-Plage-en-Ré (Francie - Ile de Ré). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Boisdalon

9,9

Le Boisdalon

Ubytování (Bed and breakfast) Le Boisdalon. Set in Yviers, 45 km from Libourne, Le Boisdalon offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Le Boisdalon se nachází ve městě Yviers (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Clos des Passiflores

9,9

Le Clos des Passiflores

Ubytování (Bed and breakfast) Le Clos des Passiflores. Le Clos des Passiflores is located in Pons. Featuring garden views and a garden, this bed and breakfast also provides guests with free WiFi. Ubytování Le Clos des Passiflores se nachází ve městě Pons (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 602 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Bourg Gite de la Fontaine

9,9

Le Bourg Gite de la Fontaine

Ubytování (Prázdninový dům) Le Bourg Gite de la Fontaine. Situated in Cellefrouin in the Poitou-Charentes region, Le Bourg features a patio and garden views. Ubytování Le Bourg Gite de la Fontaine se nachází ve městě Cellefrouin (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Chemin

9,9

Le Chemin

Ubytování (Bed and breakfast) Le Chemin. Set in Challignac, 34 km from Jonzac, Le Chemin offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Le Chemin se nachází ve městě Challignac (Francie - Poitou-Charentes).

Le Loft

9,9

Le Loft

Ubytování (Apartmán) Le Loft. Offering air conditioning, Le Loft is a self-catering apartment with panoramic views over the Dronne Valley and River. Ubytování Le Loft se nachází ve městě Aubeterre-sur-Dronne (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 895 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison De Cognac

9,9

Maison De Cognac

Ubytování (Prázdninový dům) Maison De Cognac. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Maison De Cognac is situated in Haimps. Ubytování Maison De Cognac se nachází ve městě Haimps (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Auroflore

9,9

Auroflore

Ubytování (Prázdninový dům) Auroflore. Boasting a garden, an outdoor pool and garden views, Auroflore is situated in Bouëx. Ubytování Auroflore se nachází ve městě Bouëx (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chambres d'hôtes Couleur Océan

9,9

Chambres d'hôtes Couleur Océan

Ubytování (Bed and breakfast) Chambres d'hôtes Couleur Océan. Situated in Saint-Vivien, 4.4 km from Châtelaillon-Plage, Chambres d'hôtes Couleur Océan features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Chambres d'hôtes Couleur Océan se nachází ve městě (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 777 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PORTE 90

9,9

PORTE 90

Ubytování (Bed and breakfast) PORTE 90. Located in Saint-Georges-du-Bois, 32 km from Rochefort, PORTE 90 provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování PORTE 90 se nachází ve městě (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 331 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Parad'iles

9,9

Parad'iles

Ubytování (Vily) Parad'iles. Vila Parad'iles se nachází v obci Dolus d'Oléron a nabízí bezplatné Wi-Fi, kasino, zahradu a terasu. Ubytování Parad'iles se nachází ve městě Dolus (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Olivier

9,9

Villa Olivier

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Olivier. Situated in Les Portes, Villa Olivier offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Villa Olivier se nachází ve městě Les Portes (Francie - Ile de Ré). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gîte à la Campagne à 30 mn du Puy du Fou

9,9

Gîte à la Campagne à 30 mn du Puy du Fou

Ubytování (Prázdninový dům) Gîte à la Campagne à 30 mn du Puy du Fou. Situated in Mauléon in the Poitou-Charentes region, Gîte à la Campagne à 30 mn du Puy du Fou features a terrace and garden views. Ubytování Gîte à la Campagne à 30 mn du Puy du Fou se nachází ve městě Mauléon (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 073 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

French Fields Luxury Glamping

9,9

French Fields Luxury Glamping

Ubytování (Luxusní stan) French Fields Luxury Glamping. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, French Fields Luxury Glamping offers accommodation in Le-Vieux-Cérier with free WiFi and pool... Ubytování French Fields Luxury Glamping se nachází ve městě Le-Vieux-Cérier (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 737 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Naiades

9,9

Les Naiades

Ubytování (Penzion) Les Naiades. Set in Dolus d'Oléron, 2.1 km from Grande Plage, Les Naiades offers accommodation with free bikes, free private parking, a seasonal outdoor swimming pool... Ubytování Les Naiades se nachází ve městě Dolus (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 446 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le prieuré Saint Barthélémy

9,9

Le prieuré Saint Barthélémy

Ubytování (Penzion) Le prieuré Saint Barthélémy. Le prieuré Saint Barthélémy in Azay-le-Brûlé features 3-star accommodation 22 km from the Marais Poitevin Wildlife Park. Guests can enjoy garden views. Ubytování Le prieuré Saint Barthélémy se nachází ve městě Azay-le-Brûlé (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

1854 Chassors

9,9

1854 Chassors

Ubytování (Prázdninové domy) 1854 Chassors. Boasting an outdoor pool and a fitness room, 1854 Chassors offers accommodation set in Chassors, 12 km from Cognac. Ubytování 1854 Chassors se nachází ve městě Chassors (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 742 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Renard Chambres d'hotes

9,9

Le Renard Chambres d'hotes

Ubytování (Bed and breakfast) Le Renard Chambres d'hotes. Set in Vézières, 8 km from Château de la Mothe-Chandeniers, Le Renard Chambres d'hotes provides barbecue facilities and garden. Ubytování Le Renard Chambres d'hotes se nachází ve městě Vézières (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 518 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Logis de Limalonges

9,9

Le Logis de Limalonges

Ubytování (Prázdninové domy) Le Logis de Limalonges. Boasting an outdoor pool, Le Logis de Limalonges in Limalonges features accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Le Logis de Limalonges se nachází ve městě Limalonges (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PETIT GITE EN BRACONNE

9,9

PETIT GITE EN BRACONNE

Ubytování (Prázdninový dům) PETIT GITE EN BRACONNE. Set in La Rochette in the Poitou-Charentes region, PETIT GITE EN BRACONNE has a terrace and garden views. Ubytování PETIT GITE EN BRACONNE se nachází ve městě (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TIME AFTER TIME

9,9

TIME AFTER TIME

Ubytování (Bed and breakfast) TIME AFTER TIME. Situated in Pons, 24 km from Cognac, TIME AFTER TIME features a garden and free WiFi. Ubytování TIME AFTER TIME se nachází ve městě Pons (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Manoir de Plaisance

9,9

Manoir de Plaisance

Ubytování (Bed and breakfast) Manoir de Plaisance. Situated in Benon, 38 km from Rochefort, Manoir de Plaisance features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Manoir de Plaisance se nachází ve městě Benon (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Escale Rochelaise B&B

9,9

Escale Rochelaise B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Escale Rochelaise B&B. Escale Rochelaise provides accommodation with a shared lounge, a garden and a shared kitchen for your convenience. Ubytování Escale Rochelaise B&B se nachází ve městě La Rochelle (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 091 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Ferme Des Iris, Sigogne

9,9

La Ferme Des Iris, Sigogne

Ubytování (Prázdninový dům) La Ferme Des Iris, Sigogne. Featuring accommodation with a private pool, pool view and a terrace, La Ferme Des Iris, Sigogne is set in Sigogne. Ubytování La Ferme Des Iris, Sigogne se nachází ve městě Sigogne (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bocage Belle Histoire

9,9

Bocage Belle Histoire

Ubytování (Bed and breakfast) Bocage Belle Histoire. Set in Moutiers-sous-Chantemerle, 50 km from Thouars, Bocage Belle Histoire offers free bikes and free WiFi. Ubytování Bocage Belle Histoire se nachází ve městě Moutiers-sous-Chantemerle (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domaine De L'espal

9,9

Domaine De L'espal

Ubytování (Bed and breakfast) Domaine De L'espal. Boasting an outdoor pool and a fitness room, Domaine De L'espal features accommodation situated in Meursac, 48 km from Cognac. Ubytování Domaine De L'espal se nachází ve městě Meursac (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chez Tabuteau

9,9

Chez Tabuteau

Ubytování (Bed and breakfast) Chez Tabuteau. Chez Tabuteau is located in Tabuteau and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Chez Tabuteau se nachází ve městě Tabuteau (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 581 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Chabotterie

9,9

La Chabotterie

Ubytování (Bed and breakfast) La Chabotterie. Set in 2 acres of grounds located 2.6 km from Loudun, La Chabotterie is a 16th-century property with a shared lounge, a hot tub and free bikes available... Ubytování La Chabotterie se nachází ve městě Loudun (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Finesse

9,9

La Finesse

Ubytování (Bed and breakfast) La Finesse. Set in Moutiers-sous-Chantemerle, 36 km from Parthenay, La Finesse offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování La Finesse se nachází ve městě Moutiers-sous-Chantemerle (Francie - Poitou-Charentes). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)