Hledat

Ubytování

Appartement standing Apartmán

1 plaisance 3 Rue du Fort, 94130 Nogent-sur-Marne, Francie - Zobrazit na mapě Francie

Ubytování (Apartmán) Appartement standing. Appartement standing is set in Nogent-sur-Marne. The property has garden views and is 26 km from Versailles. Ubytování Appartement standing se nachází ve městě Nogent-sur-Marne (Francie - Ile de France). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Appartement standing

This apartment is fitted with 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchen. Appartement standing is set in Nogent-sur-Marne. Paris is 10 km from the apartment, while Marne-la-Vallée is 22 km from the property. The property has garden views and is 26 km from Versailles. The nearest airport is Paris - Orly Airport, 15 km from Appartement standing.

Vybavení ubytování Appartement standing

 • Parkování není možné.
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Čisticí prostředky
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Skříň nebo šatna
 • Posezení
 • TV s plochou obrazovkou
 • Sušák na prádlo
 • Topení
 • Žehlička
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Výhled do zahrady
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Nogent-sur-Marne

Studios Albri

9,2

Studios Albri

Ubytování (Apartmán) Studios Albri. Studios Albri offers self-catering studios with free WiFi internet access in Nogent-sur-Marne, just 750 metres from Nogent-sur-Marne RER Station and 800... Ubytování Studios Albri se nachází ve městě Nogent-sur-Marne (Francie - Ile de France). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marne appartement

8

Marne appartement

Ubytování (Apartmány) Marne appartement. Marne appartement is a self-catering accommodation located in Nogent-sur-Marne. Ubytování Marne appartement se nachází ve městě Nogent-sur-Marne (Francie - Ile de France). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Campanile Nogent-Sur-Marne

7,8

Campanile Nogent-Sur-Marne

Ubytování (Hotel) Campanile Nogent-Sur-Marne. Hotel představuje úsporné ubytování na okraji Paříže a najdete jej uprostřed krajiny obklopující město v blízkosti řeky Marne a s dobrou dostupností do... Ubytování Campanile Nogent-Sur-Marne se nachází ve městě Nogent-sur-Marne (Francie - Ile de France). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthotel Adagio Access Nogent sur Marne

7,7

Aparthotel Adagio Access Nogent sur Marne

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Adagio Access Nogent sur Marne. Tento ekologický Aparthotel Adagio Access Nogent sur Marne se nachází v blízkosti centra Paříže a Disneylandu a nabízí komfortní ubytování s možností... Ubytování Aparthotel Adagio Access Nogent sur Marne se nachází ve městě Nogent-sur-Marne (Francie - Ile de France). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 245 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement proche Paris et Disneyland

7,5

Appartement proche Paris et Disneyland

Ubytování (Apartmány) Appartement proche Paris et Disneyland. Situated 12 km from Paris and 34 km from Disneyland Paris in Nogent-sur-Marne, Appartement proche Paris et Disneyland offers accommodation with free WiFi. Ubytování Appartement proche Paris et Disneyland se nachází ve městě Nogent-sur-Marne (Francie - Ile de France). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis Nogent Sur Marne

7

ibis Nogent Sur Marne

Ubytování (Hotel) ibis Nogent Sur Marne. Ibis Nogent sur Marne se nachází jen 10 minut jízdy od Nogent Port de Plaisance a parku Bois de Vincennes se slavnou zoo a 5,4 km od parku Floral. Ubytování ibis Nogent Sur Marne se nachází ve městě Nogent-sur-Marne (Francie - Ile de France). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 520 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel du Port

Hôtel du Port

Ubytování (Hotel) Hôtel du Port. Located on the banks of the Marne River, hotel Nogentel features a business centre with equipped meeting rooms. Ubytování Hôtel du Port se nachází ve městě Nogent-sur-Marne (Francie - Ile de France). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement chez l'habitant, à Nogent-Sur-Marne

Appartement chez l'habitant, à Nogent-Sur-Marne

Ubytování (Apartmán) Appartement chez l'habitant, à Nogent-Sur-Marne. Located in Nogent-sur-Marne in the Ile de France region, Appartement chez l'habitant, a Nogent-Sur-Marne is a 5-star property featuring free WiFi. Ubytování Appartement chez l'habitant, à Nogent-Sur-Marne se nachází ve městě Nogent-sur-Marne (Francie - Ile de France). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)