Hledat

Ubytování

Au Bon Accueil Hotel

rue de Landerval, 22700 Perros-Guirec, Francie - Zobrazit na mapě Francie

Ubytování (Hotel) Au Bon Accueil. Tradiční rodinný hotel Au Bon Accueil se těší ideální poloze v přístavu letoviska Perros-Guirec a nabízí přátelské služby, útulné prostředí a bezplatné... Ubytování Au Bon Accueil se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Au Bon Accueil

Hotel Au Bon Accueil se nachází na překrásném bretaňském pobřeží Côtes d'Armor, které je tvořené růžovou žulou. Všechny skýtají výhledy, a to na přístav nebo do tiché soukromé zahrady. Pohodlné pokoje jsou plně vybavené a najdete v nich koupelnu, TV i pracovní stůl. Nabídka hotelové restaurace zahrnuje vynikající pokrmy tradiční kuchyně a panoramatické výhledy na přístav. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Perros-Guirec. Z hotelu mají hosté mají snadný přístup k plážím, vodním aktivitám i přírodním rezervacím. Tradiční rodinný hotel Au Bon Accueil se těší ideální poloze v přístavu letoviska Perros-Guirec a nabízí přátelské služby, útulné prostředí a bezplatné soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Nekuřácké pokoje

Vybavení ubytování Au Bon Accueil

 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Společenská místnost
 • Úschova zavazadel
 • Fax/kopírka
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje
 • Denní tisk

Jiná ubytování ve městě Perros-Guirec

Studio Top

9,7

Studio Top

Ubytování (Apartmán) Studio Top. Studio Top is set in Perros-Guirec, 2 km from Trestrignel Beach, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Studio Top se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Résidence les huniers

9,5

Apartment Résidence les huniers

Ubytování (Apartmán) Apartment Résidence les huniers. Apartment Résidence les huniers offers accommodation in Perros-Guirec, 1.8 km from Trestrignel Beach. Ubytování Apartment Résidence les huniers se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 769 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'Annexe Holiday Home

9,5

L'Annexe Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) L'Annexe Holiday Home. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, L'Annexe Holiday Home offers accommodation in Perros-Guirec with free WiFi and garden views. Ubytování L'Annexe Holiday Home se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison design perros guirec, 2 à 4 personnes

9,4

Maison design perros guirec, 2 à 4 personnes

Ubytování (Prázdninový dům) Maison design perros guirec, 2 à 4 personnes. Set in Perros-Guirec in the Brittany region, Maison design perros guirec, 2 à 4 personnes features a terrace. Ubytování Maison design perros guirec, 2 à 4 personnes se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 833 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Résidence soleil levant

9,3

Apartment Résidence soleil levant

Ubytování (Apartmán) Apartment Résidence soleil levant. Apartment Résidence soleil levant offers accommodation in Perros-Guirec, 2.3 km from Trestrignel Beach. Ubytování Apartment Résidence soleil levant se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leshorizonsperrosguirec

9,3

Leshorizonsperrosguirec

Ubytování (Prázdninový dům) Leshorizonsperrosguirec. Leshorizonsperrosguirec is located in Perros-Guirec. The property is 38 km from Morlaix and free private parking is featured. Ubytování Leshorizonsperrosguirec se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ti Gwenn

9,3

Ti Gwenn

Ubytování (Apartmán) Ti Gwenn. TI GWENN offers pet-friendly accommodation in Perros-Guirec, 450 metres from Trestraou Beach. Ubytování Ti Gwenn se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Côte de Granit Rose

9,3

Côte de Granit Rose

Ubytování (Apartmán) Côte de Granit Rose. Boasting sea views, Côte de Granit Rose offers accommodation with a terrace and a kettle, around 200 metres from Trestrignel Beach. Ubytování Côte de Granit Rose se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Les Hydrangéas

9,3

Villa Les Hydrangéas

Ubytování (Hotel) Villa Les Hydrangéas. Villa Les Hydrangéas offers accommodation in Perros-Guirec. Guests can enjoy the on-site bar and free private parking is available on site. Ubytování Villa Les Hydrangéas se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Logis Hermitage

9,3

Logis Hermitage

Ubytování (Hotel) Logis Hermitage. Located just 700 metres from the beach in Perros-Guirec, this hotel features a tree-lined garden with a shaded terrace. Ubytování Logis Hermitage se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Orkagna

9,2

Villa Orkagna

Ubytování (Apartmány) Villa Orkagna. With a garden and a terrace, Villa Orkagna is 2 km from the centre of Perros-Guirec and 800 metres from the beach. Ubytování Villa Orkagna se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel du Parc

9,2

Hotel du Parc

Ubytování (Hotel) Hotel du Parc. Situated in Perros-Guirec, within 100 metres of Saint-Guirec Beach and 2. Ubytování Hotel du Parc se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel des Rochers

9,2

Hôtel des Rochers

Ubytování (Hotel) Hôtel des Rochers. Hotel des Rochers je malý hotel u moře s výhledem na Port de Ploumanac'h v městečku Perros Guirec. Ubytování Hôtel des Rochers se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chambre spacieuse, moderne et très confortable à Perros-Guirec

9,2

Chambre spacieuse, moderne et très confortable à Perros-Guirec

Ubytování (Penzion) Chambre spacieuse, moderne et très confortable à Perros-Guirec. Situated in Perros-Guirec, 2.9 km from Trestrignel Beach, Chambre spacieuse, moderne et très confortable à Perros-Guirec features accommodation with a... Ubytování Chambre spacieuse, moderne et très confortable à Perros-Guirec se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chez Minh Thu

9,2

Chez Minh Thu

Ubytování (Privát) Chez Minh Thu. Set in Perros-Guirec, 800 metres from Trestraou Beach and 1. Ubytování Chez Minh Thu se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Perros Guirec

9,2

One-Bedroom Holiday Home in Perros Guirec

Ubytování (Prázdninový dům) One-Bedroom Holiday Home in Perros Guirec. One-Bedroom Holiday Home in Perros Guirec is located in Perros-Guirec. Situated 2. Ubytování One-Bedroom Holiday Home in Perros Guirec se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magnifique appartement centre-ville 2 pièces 45 m2 très calme

9,2

Magnifique appartement centre-ville 2 pièces 45 m2 très calme

Ubytování (Apartmán) Magnifique appartement centre-ville 2 pièces 45 m2 très calme. Offering free WiFi and garden views, Magnifique appartement centre-ville 2 pièces 45 m2 très calme is an accommodation located in the centre of... Ubytování Magnifique appartement centre-ville 2 pièces 45 m2 très calme se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Perros Guirec

9,1

Two-Bedroom Holiday Home in Perros Guirec

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Perros Guirec. Two-Bedroom Holiday Home in Perros Guirec, a property with barbecue facilities, is located in Perros-Guirec, 2.7 km from Trestrignel Beach. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Perros Guirec se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMENT 3 personnes Appartement bien équipé à PERROS-GUIREC-0

9

APARTMENT 3 personnes Appartement bien équipé à PERROS-GUIREC-0

Ubytování (Apartmán) APARTMENT 3 personnes Appartement bien équipé à PERROS-GUIREC-0. APARTMENT 3 personnes Appartement bien équipé à PERROS-GUIREC-0 offers accommodation in Perros-Guirec, 200 metres from Trestrignel Beach. Ubytování APARTMENT 3 personnes Appartement bien équipé à PERROS-GUIREC-0 se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Domitys - Les Mégalithes Roses

9

Domitys - Les Mégalithes Roses

Ubytování (Aparthotel) Domitys - Les Mégalithes Roses. With Trestrignel Beach reachable in 1.5 km, Domitys - Les Mégalithes Roses features accommodation, a restaurant, a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Domitys - Les Mégalithes Roses se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Castel Beau Site

9

Castel Beau Site

Ubytování (Hotel) Castel Beau Site. Castel Beau Site is set opposite Ploumanac’h Beach in Perros-Guirec. It offers contemporary accommodation with sea views and direct access to the beach. Ubytování Castel Beau Site se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'Agapa Hôtel - Spa

8,9

L'Agapa Hôtel - Spa

Ubytování (Hotel) L'Agapa Hôtel - Spa. Located on the Pink Granit Coast of Brittany, Trestraou Beach is a 13-minute walk from the property and Perros-Guirec city centre is 400 metres away. Ubytování L'Agapa Hôtel - Spa se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Ker Bleu

8,9

Le Ker Bleu

Ubytování (Apartmán) Le Ker Bleu. Le Ker Bleu offers pet-friendly accommodation in Perros-Guirec, 40 km from Roscoff and 30 km from Paimpol. Ubytování Le Ker Bleu se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 286 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Manoir Du Sphinx

8,9

Le Manoir Du Sphinx

Ubytování (Hotel) Le Manoir Du Sphinx. Le Manoir du Sphinx is located in Perros Guirec, less than 100 metres from the beach. Ubytování Le Manoir Du Sphinx se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 692 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Ker Mor

8,8

Hôtel Ker Mor

Ubytování (Hotel) Hôtel Ker Mor. Hotel Ker Mor boasts a prime position on the coast of Perros Guirec in Brittany. Ubytování Hôtel Ker Mor se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel de Perros, The Originals Boutique (Inter-Hotel)

8,7

Hôtel de Perros, The Originals Boutique (Inter-Hotel)

Ubytování (Hotel) Hôtel de Perros, The Originals Boutique (Inter-Hotel). The family-run The Originals Boutique, Hôtel de Perros (Inter-Hotel) is situated in the heart of historic Perros-Guirec, 650 metres from Yves-le-Jannou... Ubytování Hôtel de Perros, The Originals Boutique (Inter-Hotel) se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 608 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Le Suroit

8,7

Hotel Le Suroit

Ubytování (Hotel) Hotel Le Suroit. Set facing Perros-Guirec's port, Hotel Le Suroit offers an on-site restaurant with panoramic views. Ubytování Hotel Le Suroit se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Best Western Les Bains Hotel et SPA

8,7

Best Western Les Bains Hotel et SPA

Ubytování (Hotel) Best Western Les Bains Hotel et SPA. Located in the seaside resort of Perros-Guirec, Best Western Les Bains Perros Guirec Hotel & Spa is set just 40 metres from Trestraou Beach, on the famous... Ubytování Best Western Les Bains Hotel et SPA se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Résidence Pierre & Vacances L'Archipel

8,6

Résidence Pierre & Vacances L'Archipel

Ubytování (Aparthotel) Résidence Pierre & Vacances L'Archipel. Rezidence Pierre et Vacances se nachází pouhých 50 metrů od písečné pláže Trestraou. V okolí najdete kasino a rozličné restaurace a bary. Ubytování Résidence Pierre & Vacances L'Archipel se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 256 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Saint Guirec Et De La Plage

8,6

Hôtel Saint Guirec Et De La Plage

Ubytování (Hotel) Hôtel Saint Guirec Et De La Plage. Rezort se nachází na pláži St-Guirec Ploumanac'h přímořského letoviska Saint-Guirec a nabízí moderní pokoje s koupelnou, TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Hôtel Saint Guirec Et De La Plage se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 450 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Les Camélias - PGC106

8,6

Holiday Home Les Camélias - PGC106

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Les Camélias - PGC106. Les Camélias 106S is located in Perros-Guirec, 700 metres from Trestraou Beach, and provides a balcony, garden, and free WiFi. Ubytování Holiday Home Les Camélias - PGC106 se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

L'Abri des pêcheurs

8,6

L'Abri des pêcheurs

Ubytování (Prázdninový dům) L'Abri des pêcheurs. Boasting garden views, L'Abri des pêcheurs offers accommodation with a casino, around 1.5 km from Trestrignel Beach. Ubytování L'Abri des pêcheurs se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

côte

8,5

côte

Ubytování (Apartmán) côte. Côte is situated in Perros-Guirec. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment also comes with 1 bathroom. Ubytování côte se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schönes Haus am Meer in der Bretagne

8,5

Schönes Haus am Meer in der Bretagne

Ubytování (Prázdninový dům) Schönes Haus am Meer in der Bretagne. Set just 500 metres from Trestraou Beach, Schönes Haus am Meer in der Bretagne offers accommodation in Perros-Guirec with access to a shared lounge, a... Ubytování Schönes Haus am Meer in der Bretagne se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 768 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Le Casino

8,5

Appartement Le Casino

Ubytování (Apartmán) Appartement Le Casino. Located in Perros-Guirec, just 100 metres from Trestraou Beach, Appartement Le Casino provides beachfront accommodation with a bar, a casino and free WiFi. Ubytování Appartement Le Casino se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Goélia Les 7 Iles

8,5

Goélia Les 7 Iles

Ubytování (Aparthotel) Goélia Les 7 Iles. Offering a heated indoor pool and a fitness centre, Goélia Les 7 Iles offers self-catering accommodation located only 200 metres from Trestaou Beach. Ubytování Goélia Les 7 Iles se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

moulin de la lande

8,5

moulin de la lande

Ubytování (Bed and breakfast) moulin de la lande. Located in Perros-Guirec, just 1.5 km from Saint-Guirec Beach, moulin de la lande provides accommodation with free WiFi. Set 1. Ubytování moulin de la lande se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

West Camping

8,5

West Camping

Ubytování (Kemp) West Camping. West Camping is 4 km from the centre of Perros-Guirec, a 9-minute walk from the the port of Ploumanac'h and a 16-minute walk from the beach. Ubytování West Camping se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 419 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Perros-Guirec 105S

8,5

Ferienwohnung Perros-Guirec 105S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Perros-Guirec 105S. Ferienwohnung Perros-Guirec 105S offers accommodation in Perros-Guirec, 1.3 km from Trestrignel Beach. Private parking is available on site. Ubytování Ferienwohnung Perros-Guirec 105S se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň).

Le Nautica By Akena Hôtels

8,4

Le Nautica By Akena Hôtels

Ubytování (Hotel) Le Nautica By Akena Hôtels. Situated on the beachfront in Perros-Guirec and boasting a terrace, Le Nautica By Akena Hôtels has free WiFi throughout the property. Ubytování Le Nautica By Akena Hôtels se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

T2 cosy 50m de la plage de Trestraou - petite vue mer

8,4

T2 cosy 50m de la plage de Trestraou - petite vue mer

Ubytování (Apartmán) T2 cosy 50m de la plage de Trestraou - petite vue mer. Set in Perros-Guirec, 1.8 km from Trestrignel Beach, T2 cosy 50m de la plage de Trestraou - petite vue mer offers accommodation with a casino, free WiFi... Ubytování T2 cosy 50m de la plage de Trestraou - petite vue mer se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Les Costans, The Originals Relais (Relais du Silence)

8,4

Hôtel Les Costans, The Originals Relais (Relais du Silence)

Ubytování (Hotel) Hôtel Les Costans, The Originals Relais (Relais du Silence). Hotel The Originals Les Costans se nachází v Perros-Guirec na růžovém bretaňském pobřeží, 850 metrů od stadionu Yves-Le Jannou. Ubytování Hôtel Les Costans, The Originals Relais (Relais du Silence) se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Résidence Le poisson d'or

8,3

Résidence Le poisson d'or

Ubytování (Apartmán) Résidence Le poisson d'or. Résidence Le poisson d'or is situated in Perros-Guirec. The apartment features sea views. Ubytování Résidence Le poisson d'or se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň).

chez Corine et Philippe

8,2

chez Corine et Philippe

Ubytování (Apartmán) chez Corine et Philippe. Featuring sea views, chez Corine et Philippe provides accommodation with a balcony and a kettle, around 100 metres from Trestraou Beach. Ubytování chez Corine et Philippe se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chez Tifenn

8,2

Chez Tifenn

Ubytování (Apartmán) Chez Tifenn. Located in Perros-Guirec, just 1.8 km from Trestrignel Beach, Chez Tifenn provides beachfront accommodation with a casino, a terrace and free WiFi. Ubytování Chez Tifenn se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Citotel Les Sternes

8,2

Citotel Les Sternes

Ubytování (Hotel) Citotel Les Sternes. Citotel Les Sternes je hotel situovaný v obci Perros-Guirec, poblíž centra a moře. Nabízí vlastní dvůr a v celém objektu zdarma Wi-Fi. Ubytování Citotel Les Sternes se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement N°5 Vue Mer, Perros Guirec

8,2

Appartement N°5 Vue Mer, Perros Guirec

Ubytování (Apartmán) Appartement N°5 Vue Mer, Perros Guirec. Situated in Perros-Guirec, within a few steps of Trestrignel Beach, Appartement N°5 Vue Mer, Perros Guirec is an accommodation offering sea views. Ubytování Appartement N°5 Vue Mer, Perros Guirec se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apt 204, Vue Mer, Accès plage Trestraou, Perros-Guirec

8,1

Apt 204, Vue Mer, Accès plage Trestraou, Perros-Guirec

Ubytování (Apartmán) Apt 204, Vue Mer, Accès plage Trestraou, Perros-Guirec. Apt 204, Vue Mer, Accès plage Trestraou, Perros-Guirec is situated in Perros-Guirec. The accommodation is 43 km from Bréhat. Ubytování Apt 204, Vue Mer, Accès plage Trestraou, Perros-Guirec se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel De L'Europe

8

Hotel De L'Europe

Ubytování (Hotel) Hotel De L'Europe. Citotel Hotel de l’Europe is located on the Granite Rose Coast, near Saint-Guirec Beach. Its 2-star rooms are en suite with TV. Ubytování Hotel De L'Europe se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement LE TRITON

8

Appartement LE TRITON

Ubytování (Apartmán) Appartement LE TRITON. Offering sea views, Appartement LE TRITON is an accommodation set in Perros-Guirec, 1.6 km from Trestraou Beach and 2 km from Trestrignel Beach. Ubytování Appartement LE TRITON se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Perros-Guirec

7,9

Studio Perros-Guirec

Ubytování (Prázdninový dům) Studio Perros-Guirec. Featuring garden views, Studio Perros-Guirec provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.3 km from Trestrignel Beach. Ubytování Studio Perros-Guirec se nachází ve městě Perros-Guirec (Francie - Bretaň). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)