Hledat

Ubytování

Chalet les Moineaux Chambres d'Hôtes Penzion

264 rue de l'Auche, 04850 Jausiers, Francie - Zobrazit na mapě Francie

Ubytování (Penzion) Chalet les Moineaux Chambres d'Hôtes. Located in Jausiers, Chalet les Moineaux offers a panoramic terrace with a mountain view, a sauna and a fitness room. Ubytování Chalet les Moineaux Chambres d'Hôtes se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Chalet les Moineaux Chambres d'Hôtes

With a view of the surrounding hills, all of the rooms at Chalet les Moineaux feature wooden furniture and a parquet floor. Located in Jausiers, Chalet les Moineaux offers a panoramic terrace with a mountain view, a sauna and a fitness room. Other facilities include a tennis table, a football table and ski storage. A breakfast with orange juice, pastries and jams is served daily, with an extra cost. Dinners with traditional dishes from the region are available, upon prior reservation. Chalet les Moineaux is also equipped with free Wi-Fi. Free private parking is possible on site and Barcelonnette is 8 km from the property. You can also enjoy an outdoor, heated swimming pool, a children’s playground with swings and a garden. There is a restaurant 500 metres from the property and a supermarket is 8 km away. Each heated room is fitted with a desk, a wardrobe and a private bathroom with a shower.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • 1 bazén
 • Bar

Vybavení ubytování Chalet les Moineaux Chambres d'Hôtes

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování pro handicapované
 • Parkovací garáž
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Skříň nebo šatna
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Sprcha
 • Psací stůl
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Terasa
 • Zahrada
 • Bazén
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Dřevěná nebo parketová podlaha
 • Topení
 • Žehlicí potřeby
 • Nekuřácké pokoje
 • Bar
 • Velmi dobrá káva!
 • Stolní tenis
 • Kulečník
 • Dětské hřiště
 • Sauna
 • Služba praní
 • Možnost vystavení faktury

Jiná ubytování ve městě Jausiers

La Bousquetière

9,7

La Bousquetière

Ubytování (Bed and breakfast) La Bousquetière. Housed in a renovated 18th-century farmhouse, La Bousquetière is a B&B located in a hamlet, 1.5 km from the centre of Jausiers. Ubytování La Bousquetière se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Le Val d'Ailleurs

9,6

Le Val d'Ailleurs

Ubytování (Bed and breakfast) Le Val d'Ailleurs. Situated in Jausiers, 44 km from Risoul, Le Val d'Ailleurs features a bar and free WiFi. Ubytování Le Val d'Ailleurs se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

T2 Jausiers

9,4

T2 Jausiers

Ubytování (Apartmán) T2 Jausiers. Located in Jausiers in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, T2 Jausiers has a balcony. The apartment features mountain views and is 43 km from Auron. Ubytování T2 Jausiers se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chambre d'Hotes La Mexicaine

9,4

Chambre d'Hotes La Mexicaine

Ubytování (Penzion) Chambre d'Hotes La Mexicaine. Located 1200 metres high in Jausiers, this bed and breakfast is 200 metres from a free shuttle bus to Pra loup, Le Sauze and Sainte-Anne-la-Condamine ski... Ubytování Chambre d'Hotes La Mexicaine se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La ferme des Buissons

9,4

La ferme des Buissons

Ubytování (Bed and breakfast) La ferme des Buissons. Set in Jausiers in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, La ferme des Buissons features a terrace and garden views. Ubytování La ferme des Buissons se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Gite tout confort

9,3

Gite tout confort

Ubytování (Prázdninový dům) Gite tout confort. Gite tout confort is situated in Jausiers and offers a garden, a tennis court and a terrace. Ubytování Gite tout confort se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Résidence la Mexicaine

9,1

Résidence la Mexicaine

Ubytování (Apartmány) Résidence la Mexicaine. Gîtes La Mexicaine offers self-catering accommodation in Jausiers, featuring a terrace, a garden and mountain views. Ubytování Résidence la Mexicaine se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les Gîtes

9

Les Gîtes

Ubytování (Prázdninový dům) Les Gîtes. Les Gîtes is situated in Jausiers and offers a terrace. The property is 45 km from Risoul and free private parking is available. Ubytování Les Gîtes se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 174 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Morelia

8,8

Villa Morelia

Ubytování (Hotel) Villa Morelia. Villa Morelia stojí v parku, 10 km od lyžařských středisek v jižních Alpách. Nabízí elegantní pokoje, venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Morelia se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur).

chalets cocody

8,8

chalets cocody

Ubytování (Chata) chalets cocody. Chalets cocody is situated in Jausiers and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování chalets cocody se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Montagne attitude

8,8

Montagne attitude

Ubytování (Bed and breakfast) Montagne attitude. Situated in Jausiers, 44 km from Risoul, Montagne attitude features a garden and free WiFi. Ubytování Montagne attitude se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur).

Maison familiale des Gueyniers

8,7

Maison familiale des Gueyniers

Ubytování (Bed and breakfast) Maison familiale des Gueyniers. Situated in Jausiers, 44 km from Risoul, Maison familiale des Gueyniers features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Maison familiale des Gueyniers se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 821 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gîte d'Etape Auberge de l'Ardoisière

8,7

Gîte d'Etape Auberge de l'Ardoisière

Ubytování (Penzion – hostinec) Gîte d'Etape Auberge de l'Ardoisière. Gîte d'Etape Auberge de l'Ardoisière provides rooms in Jausiers. Among the various facilities are a garden and ski storage space. Ubytování Gîte d'Etape Auberge de l'Ardoisière se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur).

La Grisetta

8,4

La Grisetta

Ubytování (Prázdninový dům) La Grisetta. La Grisetta is situated in Jausiers. The property is 45 km from Risoul and free private parking is available. Ubytování La Grisetta se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Sans Souci

8,4

Le Sans Souci

Ubytování (Hotel) Le Sans Souci. Located in Jausiers, 10 km from the ski resort of Sauze, this hotel with a garden lies at an altitude of 1225 meters. Ubytování Le Sans Souci se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 974 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lou Filadour 1ère Etage

8,3

Lou Filadour 1ère Etage

Ubytování (Apartmán) Lou Filadour 1ère Etage. Boasting a garden and barbecue facilities, Lou Filadour 1ère Etage offers accommodation in Jausiers with free WiFi and city views. Ubytování Lou Filadour 1ère Etage se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lou Filadour rez de chaussée

8,2

Lou Filadour rez de chaussée

Ubytování (Apartmán) Lou Filadour rez de chaussée. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Lou Filadour rez de chaussée offers accommodation in Jausiers with free WiFi and city views. Ubytování Lou Filadour rez de chaussée se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Bel'Air

8,1

Hôtel Bel'Air

Ubytování (Hotel) Hôtel Bel'Air. Hôtel Bel Air features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Jausiers. This 2-star hotel offers ski storage space. Ubytování Hôtel Bel'Air se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 727 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JAUSIERS VILLAGE G 2

8,1

JAUSIERS VILLAGE G 2

Ubytování (Apartmán) JAUSIERS VILLAGE G 2. JAUSIERS VILLAGE G 2 is set in Jausiers and offers a terrace. The apartment has mountain views and is 36 km from Isola. Ubytování JAUSIERS VILLAGE G 2 se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Résidence Château des Magnans by Popinns

7,5

Résidence Château des Magnans by Popinns

Ubytování (Hotel) Résidence Château des Magnans by Popinns. Chateau des Magnans contains 3 buildings and a castle, located in Jausiers in La Vallée de l'Ubaye. Ubytování Résidence Château des Magnans by Popinns se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 338 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet les moineaux Appartements

7

Chalet les moineaux Appartements

Ubytování (Apartmány) Chalet les moineaux Appartements. Chalet les moineaux Appartements is a 15-minute drive from St Anne ski resort and it offers a terrace with panoramic views, a heated outdoor swimming pool,... Ubytování Chalet les moineaux Appartements se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison Jausiers, 3 pièces, 6 personnes - FR-1-165-123

Maison Jausiers, 3 pièces, 6 personnes - FR-1-165-123

Ubytování (Prázdninový dům) Maison Jausiers, 3 pièces, 6 personnes - FR-1-165-123. Maison Jausiers, 3 pièces, 6 personnes - FR-1-165-123 is located in Jausiers. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Maison Jausiers, 3 pièces, 6 personnes - FR-1-165-123 se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Le Serre des Berauds

Apartment Le Serre des Berauds

Ubytování (Apartmán) Apartment Le Serre des Berauds. Set in Jausiers in the Provence-Alpes-Côte d'Azur region, Apartment Le Serre des Berauds features a balcony. Ubytování Apartment Le Serre des Berauds se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement charmant à la montagne

Appartement charmant à la montagne

Ubytování (Apartmán) Appartement charmant à la montagne. Appartement charmant à la montagne is located in Jausiers. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Appartement charmant à la montagne se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gîte Les Bartavelles

Gîte Les Bartavelles

Ubytování (Bed and breakfast) Gîte Les Bartavelles. Gîte Les Bartavelles is located in Jausiers and offers a restaurant, a bar and a garden. The property features garden views and is 44 km from Risoul. Ubytování Gîte Les Bartavelles se nachází ve městě Jausiers (Francie - Provence-Alpes-Côte d'Azur). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)