Hledat

Ubytování

Chambre Bella Vista Le Pouget Privát

Le Pouget La Taulé, 30270 Saint-Jean-du-Gard, Francie - Zobrazit na mapě Francie

Ubytování (Privát) Chambre Bella Vista Le Pouget. Situated in Saint-Jean-du-Gard, Chambre Bella Vista features free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace. A fridge and kettle are also featured. Ubytování Chambre Bella Vista Le Pouget se nachází ve městě Saint-Jean-du-Gard (Francie - Languedoc-Roussillon). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Chambre Bella Vista Le Pouget

A fridge and kettle are also featured. Montpellier - Mediterranee Airport is 60 km away. Uzès is 47 km from the homestay, while Alès is 19 km from the property. Situated in Saint-Jean-du-Gard, Chambre Bella Vista features free WiFi, and guests can enjoy a garden and a terrace.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích

Vybavení ubytování Chambre Bella Vista Le Pouget

 • Ručníky/ Povlečení za příplatek
 • Výhled na bazén
 • Výhled do zahrady
 • Venkovní nábytek
 • Venkovní bazén (sezónní)
 • Venkovní bazén
 • Terasa
 • Zahrada
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Lednička
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Masáže
 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy
 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Parkování není možné.
 • Společenská místnost
 • Obědové balíčky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Bazén
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Dezinfekce na ruce

Jiná ubytování ve městě Saint-Jean-du-Gard

Mas Mialou

9,8

Mas Mialou

Ubytování (Apartmán) Mas Mialou. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Mas Mialou features accommodation in Saint-Jean-du-Gard with free WiFi and garden views. Ubytování Mas Mialou se nachází ve městě Saint-Jean-du-Gard (Francie - Languedoc-Roussillon). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mas Mialou

9,8

Mas Mialou

Ubytování (Apartmán) Mas Mialou. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Mas Mialou offers accommodation in Saint-Jean-du-Gard with free WiFi and garden views. Ubytování Mas Mialou se nachází ve městě Saint-Jean-du-Gard (Francie - Languedoc-Roussillon). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Face au Gardon

9,7

Face au Gardon

Ubytování (Bed and breakfast) Face au Gardon. Located in Saint-Jean-du-Gard in the Languedoc-Roussillon region, Face au Gardon features a terrace and pool views. Ubytování Face au Gardon se nachází ve městě Saint-Jean-du-Gard (Francie - Languedoc-Roussillon). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Duplex avec spa et terrasse en plein centre du village

8,9

Duplex avec spa et terrasse en plein centre du village

Ubytování (Apartmán) Duplex avec spa et terrasse en plein centre du village. Set in Saint-Jean-du-Gard, Duplex avec spa et terrasse en plein centre du village offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Duplex avec spa et terrasse en plein centre du village se nachází ve městě Saint-Jean-du-Gard (Francie - Languedoc-Roussillon). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 440 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Les gîtes de Ravel

8,8

Les gîtes de Ravel

Ubytování (Prázdninové domy) Les gîtes de Ravel. Boasting a swimming pool, a shared lounge, a garden and views of the garden, Les gîtes de Ravel is set in Saint-Jean-du-Gard and offers accommodation with... Ubytování Les gîtes de Ravel se nachází ve městě Saint-Jean-du-Gard (Francie - Languedoc-Roussillon). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Les Bellugues

8,8

Hotel Les Bellugues

Ubytování (Hotel) Hotel Les Bellugues. Hotel Les Bellugues is located in Saint-Jean-du-Gard, within the mountainous Cévennes Natural Park. Ubytování Hotel Les Bellugues se nachází ve městě Saint-Jean-du-Gard (Francie - Languedoc-Roussillon). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Logis Auberge Du Peras

8,2

Logis Auberge Du Peras

Ubytování (Hotel) Logis Auberge Du Peras. Situated at the foot of the Cévennes ledge, this authentic 17th century inn welcomes you more as a friend than a guest. Ubytování Logis Auberge Du Peras se nachází ve městě Saint-Jean-du-Gard (Francie - Languedoc-Roussillon). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 298 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel du Château de Cabrières

7,8

Hôtel du Château de Cabrières

Ubytování (Hotel) Hôtel du Château de Cabrières. Situated within 2 hectares of parkland, this 18th-century chateau is 1 km from the village of Saint Jean du Gard. Ubytování Hôtel du Château de Cabrières se nachází ve městě Saint-Jean-du-Gard (Francie - Languedoc-Roussillon). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel l'Oronge

7,6

Hotel l'Oronge

Ubytování (Hotel) Hotel l'Oronge. Set in an 18th-century building in Saint-Jean-du-Gard in the Cévennes National Park, this hotel offers Wi-Fi access and warmly decorated rooms. Ubytování Hotel l'Oronge se nachází ve městě Saint-Jean-du-Gard (Francie - Languedoc-Roussillon). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Logis la Corniche des Cevennes

7,4

Logis la Corniche des Cevennes

Ubytování (Hotel) Logis la Corniche des Cevennes. Surrounded by the Cévennes National Park, on the banks of the River Gardon, this peaceful hotel with a pretty garden offers nicely decorated and... Ubytování Logis la Corniche des Cevennes se nachází ve městě Saint-Jean-du-Gard (Francie - Languedoc-Roussillon). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping Les Sources

7,3

Camping Les Sources

Ubytování (Kemp) Camping Les Sources. Offering an outdoor heated pool and a restaurant, Les Sources is located in Saint-Jean-du-Gard. Free WiFi access is available in this camping. Ubytování Camping Les Sources se nachází ve městě Saint-Jean-du-Gard (Francie - Languedoc-Roussillon). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Rue de Mialet

Chalet Rue de Mialet

Ubytování (Chata) Chalet Rue de Mialet. Chalet Rue de Mialet is situated in Saint-Jean-du-Gard. This chalet comes with a seating area, a kitchen with a microwave, and a satellite TV. Ubytování Chalet Rue de Mialet se nachází ve městě Saint-Jean-du-Gard (Francie - Languedoc-Roussillon). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gite du Stevenson

Gite du Stevenson

Ubytování (Prázdninový dům) Gite du Stevenson. Situated in Saint-Jean-du-Gard in the Languedoc-Roussillon region, Gite du Stevenson has a patio. The accommodation is 16 km from Alès. Ubytování Gite du Stevenson se nachází ve městě Saint-Jean-du-Gard (Francie - Languedoc-Roussillon).

Le mas gnolia

Le mas gnolia

Ubytování (Apartmán) Le mas gnolia. Le mas gnolia is set in Saint-Jean-du-Gard and features a private pool, a kitchen and garden views. This apartment provides a terrace. Ubytování Le mas gnolia se nachází ve městě Saint-Jean-du-Gard (Francie - Languedoc-Roussillon). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 506 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pavloff

Villa Pavloff

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Pavloff. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and a terrace, Villa Cévennes features accommodation in Saint-Jean-du-Gard with free WiFi and garden... Ubytování Villa Pavloff se nachází ve městě Saint-Jean-du-Gard (Francie - Languedoc-Roussillon). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EcoVacation at the Farm Le Pouget

EcoVacation at the Farm Le Pouget

Ubytování (Prázdninový dům) EcoVacation at the Farm Le Pouget. Situated in Saint-Jean-du-Gard, EcoVacation at the Farm Le Pouget features accommodation with a private pool, a terrace and garden views. Ubytování EcoVacation at the Farm Le Pouget se nachází ve městě Saint-Jean-du-Gard (Francie - Languedoc-Roussillon). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Les Ondes

Holiday Home Les Ondes

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Les Ondes. Set in Saint-Jean-du-Gard in the Languedoc-Roussillon region, Holiday Home Les Ondes is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Holiday Home Les Ondes se nachází ve městě Saint-Jean-du-Gard (Francie - Languedoc-Roussillon). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 075 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)