Hledat

Ubytování

Gite Makila Penzion – hostinec

35 Rue de la Citadelle, 64220 Saint-Jean-Pied-de-Port, Francie - Zobrazit na mapě Francie

Ubytování (Penzion – hostinec) Gite Makila. Offering a sun terrace, Makila is a pilgrim house situated in Saint-Jean-Pied-de-Port. Ubytování Gite Makila se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 648 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Gite Makila

Certain rooms include views of the mountain and some are equipped with a private bathroom. There is a shared lounge at the property. Biarritz is 44 km from Makila, while Saint-Jean-de-Luz is 43 km away. Offering a sun terrace, Makila is a pilgrim house situated in Saint-Jean-Pied-de-Port. Jedno z našich nej ubytování v destinaci Saint-Jean-Pied-de-Port. Makila features free WiFi throughout the property. Biarritz - Anglet - Bayonne Airport is 41 km from the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Gite Makila

 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Knihovna
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Parkování není možné.
 • Společenská místnost
 • Úschova zavazadel
 • Služba praní Dodatečný poplatek
 • Stolní hry/puzzle
 • Hasicí přístroje
 • Požární alarmy
 • Pouze pro dospělé
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port

Narbaitz Vacances

9,8

Narbaitz Vacances

Ubytování (Prázdninové domy) Narbaitz Vacances. Offering a heated outdoor swimming pool, a games room, a kids' club and a children's playground, Narbaitz Vacances offers eco cottages in Ascarat, 2 km... Ubytování Narbaitz Vacances se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Parc Arradoy

9,7

Residence Parc Arradoy

Ubytování (Apartmán) Residence Parc Arradoy. Boasting a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, Residence Parc Arradoy offers accommodation in Saint-Jean-Pied-de-Port with free WiFi and pool... Ubytování Residence Parc Arradoy se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camping Narbaitz

9,6

Camping Narbaitz

Ubytování (Kemp) Camping Narbaitz. Located in Saint-Jean-Pied-de-Port in the Aquitaine region, Camping Narbaitz provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Camping Narbaitz se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gure Lana

9,5

Gure Lana

Ubytování (Bed and breakfast) Gure Lana. Providing garden views, Gure Lana in Saint-Jean-Pied-de-Port provides accommodation, a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Gure Lana se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gite de la Porte Saint Jacques: a hostel for pilgrims

9,3

Gite de la Porte Saint Jacques: a hostel for pilgrims

Ubytování (Hostel) Gite de la Porte Saint Jacques: a hostel for pilgrims. Featuring a garden and free WiFi, Gite de la Porte Saint Jacques: a hostel for pilgrims is set in Saint-Jean-Pied-de-Port. Ubytování Gite de la Porte Saint Jacques: a hostel for pilgrims se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gîte BIDEAN

9,2

Gîte BIDEAN

Ubytování (Bed and breakfast) Gîte BIDEAN. Located in Saint-Jean-Pied-de-Port, 50 km from Zugarramurdi, Gîte BIDEAN provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Gîte BIDEAN se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chambres d'Hôtes Garicoitz

9,1

Chambres d'Hôtes Garicoitz

Ubytování (Bed and breakfast) Chambres d'Hôtes Garicoitz. Located in Saint-Jean-Pied-de-Port, Chambres d'Hôtes Garicoitz offers B&B accommodation, just 2 km from the train station. Ubytování Chambres d'Hôtes Garicoitz se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison Simonenia

9,1

Maison Simonenia

Ubytování (Bed and breakfast) Maison Simonenia. Situated in Saint-Jean-Pied-de-Port, Maison Simonenia features accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytování Maison Simonenia se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 041 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Le parc d Arradoy

9,1

Appartement Le parc d Arradoy

Ubytování (Apartmán) Appartement Le parc d Arradoy. Located in Saint-Jean-Pied-de-Port in the Aquitaine region, Appartement Le parc d Arradoy has a patio and pool views. Ubytování Appartement Le parc d Arradoy se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gite d'étape Azkorria

9,1

Gite d'étape Azkorria

Ubytování (Penzion – hostinec) Gite d'étape Azkorria. In the heart of the Basque Country and the centre of the medieval city of Saint-Jean-Pied-de-Port, this B&B has a terrace and offers free internet access. Ubytování Gite d'étape Azkorria se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Chez Pascaline

8,9

Appartement Chez Pascaline

Ubytování (Apartmán) Appartement Chez Pascaline. Located in the heart of the Basque Country, Appartement Chez Pascaline is a self-catering accommodation set in Saint-Jean-Pied-de-Port and offering a... Ubytování Appartement Chez Pascaline se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie).

La Coquille Napoléon

8,8

La Coquille Napoléon

Ubytování (Penzion – hostinec) La Coquille Napoléon. Offering a garden, La Coquille Napoléon is is pilgrimage house set in Uhart-Cize. Biarritz is 45 km away. Free WiFi is offered . Ubytování La Coquille Napoléon se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Itzalpea

8,6

Hôtel Itzalpea

Ubytování (Hotel) Hôtel Itzalpea. Hôtel Itzalpea is located in the heart of the village of St Jean Pied de Port, in the Basque country. Ubytování Hôtel Itzalpea se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Villa Esponda

8,5

La Villa Esponda

Ubytování (Penzion) La Villa Esponda. La Villa Esponda is a house built in 1896, located in the centre of Saint-Jean-Pied-de-Port, opposite the ramparts. Ubytování La Villa Esponda se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel des Pyrénées

8,5

Hôtel des Pyrénées

Ubytování (Hotel) Hôtel des Pyrénées. Hôtel des Pyrénées is a former coaching inn, set just 400 metres from Saint-Jean-Pied-de-Port’s citadel. Ubytování Hôtel des Pyrénées se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 782 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gîte ULTREIA Vertes Montagnes

8,4

Gîte ULTREIA Vertes Montagnes

Ubytování (Penzion – hostinec) Gîte ULTREIA Vertes Montagnes. Gîte ULTREIA Vertes Montagnes provides air-conditioned rooms in Saint-Jean-Pied-de-Port. Ubytování Gîte ULTREIA Vertes Montagnes se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gite Izaxulo

8,4

Gite Izaxulo

Ubytování (Bed and breakfast) Gite Izaxulo. Featuring free WiFi, Gite Izaxulo welcomes pilgrims of Santiago de Compostela as well as hikers in Saint-Jean-Pied-de-Port. Ubytování Gite Izaxulo se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guéraçague Etcheverry Garaya

8,3

Guéraçague Etcheverry Garaya

Ubytování (Apartmány) Guéraçague Etcheverry Garaya. Offering a garden, Guéraçague Etcheverry Garaya is located in Saint-Jean-Pied-de-Port. Biarritz is 44 km from the property. Ubytování Guéraçague Etcheverry Garaya se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gîte Le Chemin vers l'Etoile

8,2

Gîte Le Chemin vers l'Etoile

Ubytování (Hostel) Gîte Le Chemin vers l'Etoile. Le Chemin vers l'Etoile is a gite hosted by a pilgrim located in Saint-Jean-Pied-de-Port, 44 km from Biarritz and 43 km from Saint-Jean-de-Luz. Ubytování Gîte Le Chemin vers l'Etoile se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hôtel Ramuntcho

8,2

Hôtel Ramuntcho

Ubytování (Hotel) Hôtel Ramuntcho. Located in the old town of Saint-Jean-Pied-de-Port, Hôtel Ramuntcho offers a restaurant with a terrace and guestrooms with free Wi-Fi. Ubytování Hôtel Ramuntcho se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel des Remparts

8,1

Hotel des Remparts

Ubytování (Hotel) Hotel des Remparts. Hotel des Remparts is an old house from 1643 located in Saint-Jean-Pied-de-Port, opposite the public garden. Ubytování Hotel des Remparts se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison Bakea

7,6

Maison Bakea

Ubytování (Penzion) Maison Bakea. Situated in Saint-Jean-Pied-de-Port, Maison Bakea has a garden, terrace and free WiFi. At the guest house, the rooms include a wardrobe. Ubytování Maison Bakea se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 368 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gite Compostella

7,5

Gite Compostella

Ubytování (Penzion – hostinec) Gite Compostella. Gite Compostella is set in Saint-Jean-Pied-de-Port. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi... Ubytování Gite Compostella se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AUBERGE DU PELERIN

7,4

AUBERGE DU PELERIN

Ubytování (Penzion – hostinec) AUBERGE DU PELERIN. AUBERGE DU PELERIN features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Saint-Jean-Pied-de-Port. Ubytování AUBERGE DU PELERIN se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie).

Gîte Zuharpeta Randonneur Pelerin

7,3

Gîte Zuharpeta Randonneur Pelerin

Ubytování (Hostel) Gîte Zuharpeta Randonneur Pelerin. Gîte Zuharpeta Randonneur Pelerin has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Saint-Jean-Pied-de-Port. Free WiFi and an ATM are offered. Ubytování Gîte Zuharpeta Randonneur Pelerin se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Parc d'Arradoy 2p4/5p

Le Parc d'Arradoy 2p4/5p

Ubytování (Apartmán) Le Parc d'Arradoy 2p4/5p. Le Parc d'Arradoy 2p4/5p is set in Saint-Jean-Pied-de-Port. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Le Parc d'Arradoy 2p4/5p se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Parc d'Arradoy 2p 4p

Le Parc d'Arradoy 2p 4p

Ubytování (Apartmán) Le Parc d'Arradoy 2p 4p. Le Parc d'Arradoy 2p 4p is located in Saint-Jean-Pied-de-Port. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Le Parc d'Arradoy 2p 4p se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Parc d'Arradoy S5p

Le Parc d'Arradoy S5p

Ubytování (Rezort) Le Parc d'Arradoy S5p. Le Parc d'Arradoy S5p is offering accommodation in Saint-Jean-Pied-de-Port. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Le Parc d'Arradoy S5p se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 234 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Le Parc d'Arradoy 2/3p 5/6p

Le Parc d'Arradoy 2/3p 5/6p

Ubytování (Apartmán) Le Parc d'Arradoy 2/3p 5/6p. Le Parc d'Arradoy 2/3p 5/6p is set in Saint-Jean-Pied-de-Port. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Le Parc d'Arradoy 2/3p 5/6p se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vertes Montagnes

Vertes Montagnes

Ubytování (Prázdninový dům) Vertes Montagnes. Vertes Montagnes is a detached holiday home with a terrace, set in Saint-Jean-Pied-de-Port, 700 metres from the train station and 250 metres from... Ubytování Vertes Montagnes se nachází ve městě Saint-Jean-Pied-de-Port (Francie - Akvitánie).